reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.  (Přečteno 260920 krát)

Toni

• Host
Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
« Odpověď #150 kdy: 07. 09. 2017, 16:37:46 »
Dobrý den.
Sháním lidi,kteří za poslední dva měsíce ( červenec ,srpen ) zaplatili hotově či převodem bonitu za vymáhání nebo odkup pohledávky u výše zmíněné firmy Dynamic Solvent. Potřeboval bych datumy a kolik jste zaplatili pripadne číslo účtu, kam jste peníze poslali pro další tah proti této společnosti.
Děkuji všem, kteří se ozvou.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Sejšna

• Host
« Odpověď #151 kdy: 19. 09. 2017, 16:15:35 »
Dělá pro ně i nějaký Petr Šenk bezpečnostní ředitel České Zbrojovky. Má styky s policií a přes agenturu zaměstnává lidi, kteří pokoutně vyvážejí zbraně ze zbrojního podniku pod falešnými odběrateli. Kde ty zbraně opravdu končí není známo. Ze všeho má provize a je společníkem ve firmách s prodejem zbraní. Možná prodává i semtex pro teroristy, není pro něj problém sehnat granáty a bombu.

money4people

• Host
« Odpověď #152 kdy: 29. 09. 2017, 14:54:05 »
Dobrý den.
Sháním lidi,kteří za poslední dva měsíce ( červenec ,srpen ) zaplatili hotově či převodem bonitu za vymáhání nebo odkup pohledávky u výše zmíněné firmy Dynamic Solvent. Potřeboval bych datumy a kolik jste zaplatili pripadne číslo účtu, kam jste peníze poslali pro další tah proti této společnosti.
Děkuji všem, kteří se ozvou.

Ozvěte se mi, prosím, na money4people@seznam.cz, máte-li zájem o informmace o teto firme

podvedený chudák

• Host
« Odpověď #153 kdy: 15. 01. 2018, 14:24:30 »
Pozor Pozor !!!!!
Nenechte se nachytat Hrneček dělá to samé co dělal ve svých předchozích firmách akorát vyměnil místo a lidi. Jeho podvádění obyčejných lidí je pořád stejné jako předtím....zavolávám s tím že chce od vás koupit pohledávku, ale musíte dojet do jeho kanceláře...(ted je má na pankráci v ulici Na Pankráci 14 a na tom domě má obrovskou ceduli Hrneček pohledávky, když jsem od něj odcházel tak jsem si to vyfotil :)) na schůzce vás vůbec nepustí ke slovu a nalže vám že je vše ok že se určitě domluvíme a že on se v tom vyzná atd.....druhý den vám radsotně zavolá že o to má zájem a že vám když to ještě ten den podepíšete zítra vyplatí u vás v bancce 70% z pohledávky a tím to pro vás prý končí, najednou vám aale taky prozradí že mu musíte dát na nálakdy 12tis....zajímavý je že na první schůzce neřekl o tom vůbec nic......no když mu uvěříte  a přijedete tak vám vrazí smlouvy který sou pořád stejné které dělal už předtím akorát si tam změnil hlavičku.....když to podepsat nechcete tak vám normálně řekne že tomu nerozumíte a že nechcete jeho peníze tak ste blázen....no a když vás svým nátlakem zlomí tak mu dáte peníze hezky v hotovosti asi aby je nemusel přiznávat finančáku a tím to pro něj hasne...druhý čekáte kdy vám přiveze slíbené peníze tak mu zavoláte a najednou už neví kdo jste, že on vám vůbec nic takového neslíbil a že to předá kolegovi.....a v koukáte jak jelen...všem doporučuji NEPODEPISOVAT vůbec nic, zkusit si nechat v ruce vzory smluv a hned s nima běžet na Policii a nahlásit pokus o podvod a to si pište že tam na něj maj složku jak kráva, jenom když jsme tam byli my tak nám už policajt řekl že to jenom sepíše a pošle to do prahy protože už má svoji policistku co se o něj stará a dokonce i je tam státní dozor.....je to sice již více než rok ale myslim že to bude pořád stejný....doufám že si to bude odsedět nebo ještě líp, že si to s nim bude do kanceláře někdo nejen slovně vyříkat...

Referent

• Host
« Odpověď #154 kdy: 16. 01. 2018, 05:27:57 »
Kupující vybírá zálohu od prodávajícího, to je tak blbé, až je to geniální.

Reklama

• Stálý člen

Eva

• Host
« Odpověď #155 kdy: 26. 01. 2018, 12:09:54 »
Dopadla jsem úplně stejně...Dynymic Solvent...nikdy více...Hrnečka lže, a lže...nic z toho neplatí...

Basl Vlastimil

• Host
« Odpověď #156 kdy: 18. 05. 2018, 13:03:08 »
Přesně takovou zkušenost mám já. V úvodu jednání bylo moc slibů. Vzali 12 000,-- Kč, s tím, že do 2 dnů maximálně do 1 týdne budou peníze, samozřejmě nebyly. Z prvu jsem jednal s velmi ochotnýn panem Hrnečkem, ten mě po zaplací honoráře předal jinému, dost nepříjemnému a neochotnému, zaměstnanci. Tento mě asi po měsíci a opět po třech měsících zdělil, že moc na ně tlačím a on osobně mi nic neslíbyl a nejlépe abych raději odstoupil od smlouvy (peníze už ale nevrací). Neudělali vůbec nic. Prý se zeptali dlužníka jestli zaplatí, on zdělil, že ne. To jsem jim řekl už i já v úvodu, na to se ptá vůbec nemuseli. Jediná jejich práce byla vybrat pro sebe peníze. Dnes už své peníze od  dlužníka mám díky jedné advokátní firmě v Plzni, která měla poloviční honorář a až po vyrovnání dluhu. 
Je to firma, která se  dobře živí a pouze zneužívá cizích problémů. Mohu-li radit z daleka se této firmě vyhněte.
                                                                                                                                                                     Basl Vlastimi, Plzeň

další BLBEC

• Host
« Odpověď #157 kdy: 29. 08. 2018, 21:39:31 »
Hlásím se do klubu neopatrných. Vzhledem k čerstvosti případu nemohu uvést konkrétní informace. Jen, že popis a průběh jednání sedí. A už se nejedná jen o společnost Dynamic Solvent.
Pravděpodobně odepisuji za svoji naiivitu několik tisíc Kč. Pro další klienty: ZVAŽTE dvakrát spolupráci s panem: Bc. Matin Hrníčko IČ: 43089640, Doudlebská 1699/5, 14000, Praha 4, Doručovací adresa: Na Pankráci 14, 14000, Praha 4

O.L.

• Host
« Odpověď #158 kdy: 04. 09. 2018, 10:45:41 »
 Dobrý den,
 měl jsem to štěstí, že jsem si nenaběhl.
 Postup v kanceláři byl následující. Dali mi d ruky jednoduchou smlouvu na jednu stránku. To bylo velmi podezřelé, avšak dle právníků při analýze mi bylo sděleno, že toto není nic závadného a není tam žádná protiprávní klička. Druhý den však před podepsáním přišel dovětek v podobě plné moci, kde bylo psáno, že okamžitě začnou s vymáháním po podpisu plné moci a složení 1% v hotovosti z vymáhané částky na místě u nich v kanceláři. Další podmínky v plné moci byly zakotveny tak, že jakmile vymůžou z dlužníka jakoukoli částku, dle smlouvy okamžitě vyplatí dohodnutá procenta (v mém případě 35%). Již z tohoto je zřejmé, že je nic nenutí vymáhat jedinou korunu dluhu, protože už jste jim složili v hotovosti částku v kanceláři.
 Dále nechtěli ani jediný důkaz o dluhu jako je faktura, výpis z účtu, uznání dluhu apod..
 I Takhle se dá slušně a beztrestně podnikat.
 Proč sem píšu ?? Do delší době se ozval sám pan Hrneček z telefonního čísla 736 486 376 a s představením se pod hlavičkou jiné firmy s názvem "Ochrana proti dluhové spirále" začal nabízet odkoupení pohledávky a abych přijel do Prahy do kanceláře NA Pankrác dohodnout se. Prověřil jsem název ve výpisu na Justice.cz a tato organizace vedená jako spolek pro především sportovní činnosti emá uvedenou žádnou činností jako je obchodování , financování apod..
 Takže pozor !!!!!! Jedeme na novo.
 Nenapalte se !!!! Já zvažuji trestní oznámení, protože to už je do nebe volající, jak "hyeny" mají neuvěřitelnou drzost pokračovat v tom, co jim vlastně nikdo nzakázal.
 S pozdravem O.L., Ústí n.L

P.M.

• Host
« Odpověď #159 kdy: 27. 09. 2018, 08:55:16 »
Doporučuji všem dát okamžitě trestní oznámení na POLICII!
Je to opravdu jediná cesta jak tyto podvodníky zastavíte.

Duverivec

• Host
« Odpověď #160 kdy: 03. 10. 2018, 15:53:49 »
PODVOD!!!

vymáhání na hrnečkovi

• Host
« Odpověď #161 kdy: 04. 10. 2018, 09:32:52 »
Dobrý den, na zálakdě dotazů mých klientů na vymáhání pohledávky vůči panu Hrnečkovi jsem se rozhodl věnovat tomuto případu svůj čas. V poslední době za mnou do kanceláře přicházejí lidé, které Bc. Martin Hrneček doslova okradl. Důležité je, že píši Bc. Martin Hrneček. On otiž již nepodníká na svou bývalou firmu. Dle zjištění ji převedl začátkem roku 2017 do zahraničí. Zajímavé ale že podle jednoho mého klienta vybíral zálohy dále na tuto firmu a dokonce disponoval či disponuje nadále razítkem této společnosti!!!! Nicméně zpátky k meritu věci. Dnes již cca rok podniká na sebe jako fyzickou osobu. Osobně mě to zaráží, s jeho majetky, a to ještě je ženatý.
Nu pro naší věc je to jen dobře. Proto jsme založili email PROTIHRNECKOVI@SEZNAM.CZ kam může každý kdo má pocit, že ho Bc. Martin Hrneček okradl, poslat materiály či fotky smluv. Kliidně pro vaši jistotu začerněte pro začátek vaše nacionále. Jde nám o to zjistit, jaké podfuky používá, co lidem slibuje a co je nechává podepisovat. Dle zjištění od jeho bývalých klientů používá velmi nátlakové metody zejména po telefonu. To znamená že požívá několik teleofních čísel a dokud mu nezvednete telefon tak obtěžuj obtěžuje obtěžuje, prý dokonce i v neděli. Zjištěná čísla jsou 731690901,736486376,602309684,724151038. Dále Bc. Martin Hrneček využívá toho. že vám na první schůzce poskytne pouze část dokumentů, které cche od vás podepsat a neoznámí vám, že po vás bude chtít zálohu (paušální úhradu nákladů). To na vás vybalí až když přijedete k němu do kanceláře  začne vám lhát do očí, že vám to říkal. Bohužel mu to funguje a lidé mu uvěří a zaplatí. Pak již stejná pohádka. KDyž nejsou peníze co vám slíbil, tak se vymnlouvá, nebo na vás řve, nebo že ho ted nezjímá. Dle zjištění je podvedených několik set možná i tisíc, ale nikoho nebaví se s ním zdržovat a jít na policii atd..Je sice pár lidí, kteří mu zatápějí, ale státní zastupitelstvo zatím neschledalo jeho chování proti právním. Tedy všichni ti, kteří naletěli Bc. Martinu Hrnečkovi, které Bc. Martin Hrneček podvedl při slibování a lhaní o odkupu pohledávky je osobou, prosím ozvěte se na mail protihrneckovi@seznam. Nejlépe ti, kteří mají podepsanou smlouvu přímo s Bc. Martin Hrneček podnikatel FO či Plnou moc s osobou Bc. Martin Hrneček či snad jiné dokumenty. Nebudeme od vás nic vyžadovat, žádnou platbu předem nebo platby poté. Jde nám čistě jen o to Bc. Martina Hrnečka hromadně zažalovat a hromadně podat TO na dozorující státní zastupitelství, které jak již víme s ním mělo práci. Vyšetřovatele zcela jistě potěší jeho další aktivta a jeho naprostá nabubřelost drzost a sprostota, že stále dělá to samé a je snad nejznámějším podvodníkem. Tak prosím, kdyby vám náhodou nikdy volal pan Bc. Martin Hrneček nikdy s ním nic nepodepisovat.Pakliže vás již podvedl napište nám mail. zkusíme ho společně dostat tam, kde patří.
Děkujeme protihrneckovi@seznam.cz 

Platby GoPay

reklama