reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenost s Auto ESA  (Přečteno 353867 krát)

Aleš

• Host
Re:Zkušenost s Auto ESA
« Odpověď #75 kdy: 16. 11. 2017, 09:32:14 »
Souhlas - ESA jsou šmejdi. Našel jsem na internetu auto, které bylo v Brně. Dohodli jsme se, že mi k autu dají zimní pneu, že to není problém, a za to, že si dojede do Brna tak zajistí na své náklady přepis a dají mi plnou nádrž. Ujistil jsem se ještě než jsem odjel, že to platí a po 3 hodinách cesty, když jsem dorazil, tak v Brně nikdo nic nevěděl, na callcentrum se nedalo dovolat a nebyly ani kola ani sleva. Odjel jsem s nepořízenou a pěkně naštvanej. Když mi volal druhý den jejich manažer, proč jsem si auto nevzal, tak jsem mu říkal, že jsou podvodníci a neplní dohody a on že to tak nebylo. Říkam, že mají monitorované hovory, tak ať si to přehraje a pak zavolá a od té doby se neozval - nikdy víc!!!!!

Reklama

• Stálý člen

reklama

Pralinka

• Host
« Odpověď #76 kdy: 17. 11. 2017, 20:43:11 »
Dobrý den, právě vedu spor s úředníky tohoto zařízaní. Při podepsání smlouvy v Praze- Štěrboholy mi řekli, že si nemůžu sama vůz registrovat a musím si tuto službu u nich zaplatit. Přišly mi brněnské SPZ. Když jsem je požádala, aby mi je vyměnili za pražské, odbyli mě, že svému závazku dostáli.

Dominno

• Host
« Odpověď #77 kdy: 21. 01. 2018, 22:53:55 »
Bohužel nemůže na ESA najít jediný pozitivum, proto všem rozhodně doporučuji o 100% spolehlivější AAA než tyhle podvodníky

Dominno

• Host
« Odpověď #78 kdy: 21. 01. 2018, 22:57:11 »
ESA uvádí falšený info, k nim už nikdy, raději Áčka, tam se nebojím nějakých podvodů

Přesně Franto, u Áček mám jistotu, že budu mít klidný nákup/prodej bez komplikací, za to u ESY je to pravej opak

Rene

• Host
« Odpověď #79 kdy: 30. 01. 2018, 16:37:51 »
Zkusenosti to tady muze napsat kazdy kdo chce co chce :D ja si kupoval pred 3 roky auto v aaa, a rad se tam vratim, jak nekteri povidaji ze to jsou podvodnici tak ja byl spokojen

Reklama

• Stálý člen

LenkaX

• Host
« Odpověď #80 kdy: 04. 04. 2018, 21:19:27 »
Také máme čerstvou zkušenost s Auto ESA.Musím varovat všechny kupce v tomto velmi zákeřném autobazaru před podvodem na každém kroku.Mají vypracovanou strategii jak kupce dostat  tak ,aby stratil opatrnost a soudnost.Zájemce,  keří si vyhlédnou vůz,ale  je bohužel v jiné pobočce  zavolají nejlépe v neděli odpoledne a pak jej v čekací místnosti drží několik hodin ,když se konečně  kupec  dostane  do kanceláe  je unavený dlouhým čekáním.Jako produkt financování  nabídnou "úvěrovou smlouvu" s MONETA autem s lichvářským úrokem 38%.Není to úvěr, ale  leasing,majitelem vozu  je  banka MONETA až do poslední splátky.To je  další manipulace.V kolotoči podpisů  smlouvy  podstrčí protokol o předání, kde podepíšete,  že  vše  na  autě  je  vlastně  na opravy  nad  rámec.Tento protokol dávají všem kupcům s poznámkou, že je  to běžný dokument.Na otázku kolik že  zaplatím za  auto navícmi paní  asistentka sdělila  že to nedovede  spočítat :-)
Takže odjíždíte  s autem, které je  dle protokolu vlastně vrak.
My odjeli nejen s tímto úvěrem ale  i s údajným STK asi 2 měsíce starým.Cestou domů začaly svítit 2 kontrolky a v motoru  to bouchalo.Tak tak jsme  dojeli asi 80 km domů.Náš  automechanik potvrdil ,že  je  skoro zadřená kliková hřídel a motor  je zralý na výměnu.Hned  druhý den  jsme  odeslali reklamační protokol.Byl  od Auto ESA zamítnut s tím, že jsme  podepsali ,že kupujeme šrot.NIKDO nás o tomto stavu neiformoval,takže  další podraz.Auto mělo být s super  stavu.Dál už ani nemusím psát.ESA je   podvodný, neseriozní autobazar a vyhněte se mu velkým obloukem.My si museli vyřítit NORMALNI spotřebitelský úvěr a tím jsme ihned  zaplatili ten lichvářský.Motor  si seženeme  starší.Jo  za chyby  se platí.

Platby GoPay

reklama