reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenost s Auto ESA  (Přečteno 472750 krát)

PH

• Host
Re:Zkušenost s Auto ESA
« Odpověď #90 kdy: 27. 09. 2018, 12:00:46 »
Proto vždycky doporučuji https://www.auto-vyhybka.cz/

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jirka S.

• Host
« Odpověď #91 kdy: 05. 02. 2019, 08:01:17 »
Přečetl jsem si zkušenosti na tomto fóru a musím konstatovat, že obchodní model Auto ESA se nezměnil. Všechny triky a kličky, které jsou zde popsané jsem také zažil a absolvoval včetně pokusu o reklamaci závad. Pokusu, protože po podpisu protokolu, který ze zachovalého auta dělá vrak mi bylo jasné, že hraji "ruskou ruletu". Takže jen shrnu body, na které si  podobný šílenec jako já, který se rozhodne koupit si auto v Auto ESA musí dát pozor:
akční ceny na webu - platí pouze při dlouhodobém úvěru s 10% akontací, takže ve výsledku je auto mnohonásobně dražší. To se samozřejmě na webu nedozvíte. Jiný druh úvěru se počítá z ceny před slevou - tedy z hotovostní ceny.
Slevy : bonusové poukázky, telefonicky daná sleva při rychlém jednání - neplatí při platbě vhotovosti, je "zahrnuta " do úvěru, i když jakým způsobem to ví jen Auto Esa. Telefonicky daná pevná sleva je ve skutečnosti "sleva do" a to si ji ještě musíte "vyhádat". Ve finále, po platbě v hotovosti a 2 hodinovém jednání sleva 6000,- z původně slíbených 12 000,- + bonusových poukazů.
Asistenční balíček za 3900,- při jednání o smlouvě Vám prostě oznámí, že jej musíte koupit, protože to je jejich standard. Opět po dlouhém jednání s managerem pobočky najednou nebylo nutné tento balíček zakoupit.
Poplatek za přepis 1900,- - ze začátku musíte přijmout , po "zásahu managera" již ne. Přepis stojí 800 Kč + 450 Kč za nové značky (nejsou povinné), když si to kupující vyřídí sám. Auto Esa datovou schránkou posílá plnou moc na vybraný úřad. POZOR! Pokud v Auto Esa stojí vozidlo déle něž měsíc, musí kupující zajistit a zaplatit evidenční kontrolu. V mém případě 500,-.
Předávací protokol předaný až při podpisu smlouvy s tím, že nejde měnit. To je největší a "nejlepší" obchodní praktika AutoEsa, kdy v kombinaci s ustanovením o garanci ve smlouvě se fakticky zříkají veškeré záruky. Samozřejmě právní oddělení AutoEsa, které Vás kontaktuje, když nesouhlasíte se zamítnutím reklamace Vám dostatečně arogantně a fundovaně vysvětlí, že Auto Esa to má vše v pořádku. Mají pravdu, protože podpisem smlouvy a předávacího protokolu se zříkáte všeho a stává se z Vás gambler (pokud tedy nákup v tomto podniku zopakujete).
Jsou firmy, kterým záleží na klientech a mají zájem, aby se klient vracel. A jsou firmy, které mají politiku přijď, kup a už se nevracej. Auto ESA je tou druhou z nich. Bylo by zajímavé, pokud by se našel nějaký právník, který by zevrubně vyhodnotil, zda podmínky této instituce jsou plně v souladu se zákonem a zda způsob inzerce Auto Esa nevykazuje znaky klamavé reklamy.

Offline Tomáš Marný

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 13. 02. 2019, 10:49:00 »

Malina

• Host
« Odpověď #93 kdy: 12. 03. 2019, 20:44:02 »
Taky jsem se na internetu nedočetla moc pozitivního. Třeba jim po těchto vše zkušenostem sklapne hřebínek. Já osobně si raději vždycky čtu recenze a diskuse na internetu. Internet je hold mocná věc. Chtěl jsem se zeptat, chtěl bych prodat auto. Je to Honda civi, rok výroby 2013, 200000 najetých km. Nemáte někdo tip na nějaké dobré výkupníky? Já jsem zaslechl o tomto výkupci výkupci, na trhu se mi zdá však nový a nejsem si jistý. Někdo nějaké zkušenosti?

Martin

• Host
« Odpověď #94 kdy: 14. 03. 2019, 07:47:54 »
Mně by zajímal výkup vozu - prodávám stařičkou Škodu Fabii, chci za ni asi 25 tisíc a operátorka se dušovala po telefonu, že to dostanu a mám auto dovest asi 100 km na jejich pobočku, kde to ocení. Lákala na to, že se specializují na Škodovky.

Realita byla taková, že u konkurenčních Áček mi za to nabízeli jen 3 tisíce a obávám se, že tady tu nebude o nic lepší. Vaše zkušenost s výkupem?

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama