reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenosti s nebankovní půjčkou?  (Přečteno 119009 krát)

Lukáš

• Host
Re:Zkušenosti s nebankovní půjčkou?
« Odpověď #15 kdy: 26. 03. 2016, 15:49:49 »
Půjčil jsem si před dvěma měsíci u Vataonline peníze, mám splaceno a musím říct že mě půjčka mile překvapila. Žádné skryté poplatky, a půjčka je opravdu přehledná a jasná.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jitka

• Host
« Odpověď #16 kdy: 05. 04. 2016, 12:39:13 »
Už se tady promlelo kvantum informací ohledně toho, jak vybrat nebankovní půjčku. Využívat srovnávače (super nápad, pokud je seriozní a nejede jen na poskytovatele od ktreých má provizi, čo je skoro 100% případů). Lidé však dělají jednu zásadní chybu a to nedodržují kaskádu žádostí - postupně žádát od poskytovatelů s nejlepšími podmínkami (rodina a přátelé) až po nejhorší (soukromý poskytovatel Janko Hraško z horní dolné) a často skočí hned po první nebankovce. A přitom jsou tu i jiné, podstatně lepší možnosti. Často se každý Franta ptá, která nebankovka je nejlepší, má nejlepší podmínky? Ale málokto ze zeptá, který POSKYTOVATEL je pro mne nejlepší http://financniliska.cz/ktery-poskytovatel-pujcky-je-nejlepsi/ ? Často přehlížíme ty nejjednodhuchší a nejvýhodnější možnosti. A přitom je to také jednoduché a ušetrí to more starostí v budoucnu.

Romana

• Host
« Odpověď #17 kdy: 12. 04. 2016, 16:36:16 »
Jsem na mateřské dovolené, mám i přesto nárok alespoň na nebankovní půjčku?

Referent

• Host
« Odpověď #18 kdy: 12. 04. 2016, 16:51:34 »
O určitém nároku na úvěr se dá mluvit u stavebního spoření. Jinak nikdo nemá povinnost vám půjčovat, to se fakt vážně ptáte?

Jitka Procházková

• Host
« Odpověď #19 kdy: 12. 04. 2016, 19:06:21 »

Ne nárok určitě nemáte. Na trhu existuje několik seriózních nebankovních společností, co proklamují, že pučují i maminkám na MD. Mají však učité podmínky jako např. výši příjmu. Pokud sháníte přímo nebankovku tak se koukněte na seznam http://financniliska.cz/prehled.php Hledejte společnosti, co mají "NE" v sloupci "Musí být zaměstnaný". Platí však generální pravidlo čtěte, čtěte a znovu čtěte, než něco podepíšete. A případně si něco o výběru půjčky a toho, či pro vás neexistuje i lepší možnost nežli nebankovka, přečtěte i na http://financniliska.cz/ktery-poskytovatel-pujcky-je-nejlepsi/

Reklama

• Stálý člen

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 20. 04. 2016, 11:34:43 »
Mně v GE vydali kreditku s limitem 60 000 Kč na počkání (tedy dočasnou bez jména) a nedokládal jsem krom občanky a řidičáku vůbec nic. Pravda, mám tam účet, ale mrtvý, bez zůstatku, bez pohybů.

vlada

• Host
« Odpověď #21 kdy: 09. 04. 2018, 08:09:53 »
tak jsem nyní zažádal tady, tak uvidíme, jak to dopadne, budu informovat

Mart

• Host
« Odpověď #22 kdy: 09. 04. 2018, 09:49:02 »
tak jsem nyní zažádal tady, tak uvidíme, jak to dopadne, budu informovat
Vlado, nas ale nezajima jak to dopadne, takhle okatou a pruhlednou reklamu zde totiz nemame radi. Zkuste vymyslet neco lepsiho, cim nebudete inteligentni lidi urazet.

Mart

• Host
« Odpověď #23 kdy: 09. 04. 2018, 11:43:57 »
Ne, "narok" na pujcku pravdu nemate. Nikdo v soukromem sektoru totiz nema povinnost Vam neco pujcovat, narokovat muzete maximalne to na co mate "narok" od statu, tedy ve Vasem pripade materskou.

Jana

• Host
« Odpověď #24 kdy: 26. 06. 2018, 18:41:10 »
Ahoj, zkušenosti mám výborné. Ale půjčeno jsem měla jen od https://www.soscredit.cz/ , tak nemohu mluvit za všechny.

clark

• Host
3% úvěrová nabídka platí nyní
« Odpověď #25 kdy: 09. 10. 2018, 17:44:37 »
Získání legitimní půjčky bylo vždy velkým problémem pro klienty, kteří zoufale potřebují finanční pomoc. Otázka úvěru a kolaterálu je něco, na co se klienti vždy obávají, když hledají půjčku od soukromých věřitelů. mikro finanční pomocná společnost byla akreditována věřitelskou radou, která poskytuje úvěry místním i mezinárodním klientům za 3% úrokovou sazbu. kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: clark123156@gmail.com , whatsapp telefonní číslo: +18635356458

Platby GoPay

reklama