reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenosti s feratum  (Přečteno 113268 krát)

Libor

• Host
Zkušenosti s feratum
« kdy: 23. 03. 2015, 18:39:34 »
Prosímvás všude teď vídám reklamy na ferratum.cz..V bance si půjčovat nechci, potřebuju nějakou jednorázovou půjčku a tohle se zatím tváří nejpřijatelněji.Máte s touto společností někdo zkušenosti?Našel jsem na něj bud dobré nebo neutrální recenze.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Vladik

• Host
Re:Zkušenosti s feratum
« Odpověď #1 kdy: 24. 03. 2015, 18:20:44 »
Já si tu půjčoval.Za sebe můžu doporučit.Potřeboval jsem půjčku okamžitě a tady mi vyhověli. Je to sice nebankovní společnost ale u bankovních společností se v dnešní době zadlužíte na několik let.tady už mám dávno splaceno a jsem vklidu

Jan Slanina

• Host
« Odpověď #2 kdy: 24. 03. 2015, 19:53:16 »
Ferratum je u nás banka, jak už napoví firma Ferratumbank na jejich stránkách :-)

U bank se rozhodně nemusíte zadlužit na dlouhé roky: máte ze zákona právo spotřebitelský úvěr kdykoli předčasně splatit.
Banky nabízejí i produkty, u kterých za předčasnou splátku neplatíte nic navíc (kreditní karty, kontokorenty).

Samozřejmě, pokud máte potřebu platit naprosto neskutečné poplatky za půjčku u Ferratumbank, proti gustu žádný dišputát :-)

Vladik

• Host
« Odpověď #3 kdy: 25. 03. 2015, 16:48:24 »
Ano omlouvám se špatně jsem to napsal.Nicméně ještě do nedávna bylo ferratum nebankovní společností.Teď má bankovní licenci. V každým případě nehorázný úrok máte dnes už úplně všude.Tady se narozdíl od jiných společností nezadlužíte na celej život ale jen krátkodobě

Jan Slanina

• Host
« Odpověď #4 kdy: 25. 03. 2015, 17:17:20 »
Ano omlouvám se špatně jsem to napsal.Nicméně ještě do nedávna bylo ferratum nebankovní společností.Teď má bankovní licenci. V každým případě nehorázný úrok máte dnes už úplně všude.Tady se narozdíl od jiných společností nezadlužíte na celej život ale jen krátkodobě

Tak tohle fakt nechápu.
Pro srovnání:

a) půjčím si 5 000 Kč od Ferratumbank. Vrátím za 30 dnů a zaplatím 1650 Kč

b) pořídím si kreditní kartu "Classic" od Citibank, vyberu 5 000 Kč z bankomatu a za 30 dnů vrátím. Zaplatím úrok 2,5% a poplatek za výběr bankomatu 3,5%, tedy celkem 6% = 300 Kč. Kreditní karta je bez poplatku za vedení, takže si ji mohu nechat v šuplíku pro strýčka příhodu. Nezadlužuji se na celý život a zaplatím ani ne pětinu.

Reklama

• Stálý člen

Franta

• Host
Zkušenosti s půjčky1úvěry
« Odpověď #5 kdy: 25. 11. 2015, 21:33:44 »
Potřebuji půjčit co nejrychleji peníze.Zaujala mne stránka pujcky1uvery,líbí se mi jejich podmínky.Najde se někdo kdo si konkrétně odtud půjčoval peníze a napsal by mi jak vše probíhalo? Děkuji

Krtko

• Host
« Odpověď #6 kdy: 25. 11. 2015, 22:03:54 »
V případě zájmu mohu doporučit půjčku u vataonline. Pokud budete chtít popíšu samozřejmě i postup jak probíhá půjčka, nejednou jsem si u nich půjčoval a vše probíhalo bez problémů.Žádné skryté poplatky nic.

Ivan

• Host
« Odpověď #7 kdy: 09. 12. 2015, 15:54:41 »
Zdravím vás Franto. Půjčoval jsem si tu dvakrát, je to už více jak půl roku ale co si pamatuji tak jsem si online zažádal o půjčku. Po té se mi ozvali telefonem a domluvili se podrobnosti včetně podpisu smlouvy. Proběhlo to bez problémů, byl jsem seznámen s podmínkami a ty jsem také dodržel což doporučuji i vám. Ale ostatně to chtějí i banky aby se dodržovaly stanovené podmínky takže nic neobvyklého. Za sebe mohu doporučit,firma je seriozní a půjčí vám bez vytáček a bez zdlouhavého vyřizování což je podlě mne plus.Hodně štěstí přeji

Karel

• Host
« Odpověď #8 kdy: 09. 12. 2015, 17:30:40 »
pro Krtko: Já bych si poprosil ten postup při vyřízení půjčky u vataonline, mockrát děkuji?

Krtko

• Host
« Odpověď #9 kdy: 14. 12. 2015, 12:13:31 »
Zaregistrujete se na stránce vataonline, zaplatíte registrační korunu, pak vás budou kontaktovat a když bude třeba tak doložíte kopii op. Pak je registrace dokončena a přijde vám sms že se můžete přihlásit a požádat si o půjčku. Vyřízený to je do 15 minut a peníze jsou hned na účtu. Mají i kamenné pobočky kdyby jste si pro klid duše chtěl zajít raději tam.

Karel

• Host
« Odpověď #10 kdy: 19. 12. 2015, 21:10:46 »
Díky. O půjčku jsem požádal a naštěstí mi byla schválena.Díky mmoc

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. 12. 2015, 10:25:58 »
Velmi rychlé a přitom stále za nevyděračských podmínek umí půjčky GE. Kreditku umí schválit na počkání (a hned na pobočce ji vydají). Samozřejmě je to fakt pro případy "potřebuji půjčku ještě dnes", jinak jsou lepší klasické půjčky, kdy jsou banky (ale třeba i Cetelem) schopny jít pod 10 % p.a.

Franta

• Host
« Odpověď #12 kdy: 20. 12. 2015, 22:45:46 »
Tak jsem se odhodlal a peníze jsem si u půjčky1úvěry půjčil. Působilo to na mě všechno seriozně musím říct na to že se jedná o nebankovní společnost. Každopádně půjčka proběhla vpořádku a peníze jsou na účtu takže děkuji za odpovědi všem co se obtěžovali:)

LukášHorn

• Host
« Odpověď #13 kdy: 26. 12. 2015, 19:16:41 »
Mě připadají nejlepší podmínky co jsem se tak díval přes vataonline. Ze všech těch nebankovních společností to na mě působí asi nejseriozněji.

Malich

• Host
« Odpověď #14 kdy: 28. 12. 2015, 17:55:04 »
Jak je to se splacením u vataonline, na jakou maximální dobu vám půjčí? a řeší záznamy v registru nebo s ním nemám šanci na půjčení ani tady?

Platby GoPay

reklama