reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: nebankovní půjčka  (Přečteno 108709 krát)

Marek

• Host
nebankovní půjčka
« kdy: 11. 07. 2015, 17:47:10 »
Někdo zkušenost s touto nebankovní půjčkou? http://www.pujcky1uvery.cz/index.php/nebankovni-pujcka Nebo víte o nějaké společnosti kde by mi půjčili cca do dvou týdnů? děkuji za tipy

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Re:nebankovní půjčka
« Odpověď #1 kdy: 12. 07. 2015, 09:07:58 »
Obecně - je-li tvůj rizikový profil vyhovující, půjčí ti i banka a to i na počkání. Třeba takový kontokorent ti dají už po několika měsících bez jakýchkoliv dokladů, jen na základě obratů na účtech. Když budeš trpělivější, tak (levnější) neúčelovou půjčku.
Pokud už jo na to spěcháš (a akceptuješ horší podmínky), tak třeba kreditku můžeš dostat doslova na počkání - já dostal od GE kreditku na 30000 bez dokládání čehokoliv (žádné potvrzení o příjmech) s tím, že u banky mám účet, který je ale totálně "mrtvý" - zůstatek 200 Kč a nulové pohyby. A to mi nabízeli i 50 000 Kč, ale nechtěl jsem (chtěl jsem kartu kvůli bonusům, ne kvůli úvěru).
Do 14 dnů se dá zvládnout i kreditka od Citi, opět bez doložení čehokoliv.

Pokud ti nevyjde ani kreditka, ta máš nejspíše velmi špatný rizikový profil a pak je celkem zbytečné žádat o úvěry u nějakých pochybných nebankovek. I kdyby ti nakrásně úvěr dali, bude to za příšerných podmínek a v podstatě budou jen čekat kdy uděláš chybu, aby tě doslova stáhli z kůže.

Jarek

• Host
« Odpověď #2 kdy: 14. 07. 2015, 17:50:39 »
Já si myslím že to záleží od společnosti. Ne všechny nebankovní půjčky jsou špatné. Já si půjčoval takhle dvakrát když jsem nevycházel a ihned jsem splatil a bylo to ok. myslím že je to na soudnosti každého, ale pokud splácíte tak problém není.

Marek

• Host
« Odpověď #3 kdy: 21. 07. 2015, 23:20:38 »
A můžu se zeptat kde jste si půjčoval? A jak dlouho trvalo vyřízení žádost? Potřeboval bych peníze co nejdříve, dík

Jan Mareček

• Host
« Odpověď #4 kdy: 28. 07. 2015, 08:47:42 »
Tak urcite zalezi a spolecnosti. Znama si pujcovala u cetelmu a moc spokojena tedy nebyla, dost preplatila. J osobne mam zkusenost s Quick pujckou a nemuzu si steovat. Za me doporucuji.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Oldřich

• Host
« Odpověď #5 kdy: 28. 07. 2015, 21:40:55 »
Jasně, takže u Cetelemu, kde se úrok pohybuje kolem 15% podle Vás člověk prodělá, a u společnosti Quick, kde je RPSN několik tisíc procent, je to naprosto v pořádku.

Rop: nejdřív jsem upravil tu citaci, a pak ji odmazal, neboť citovat předchozí příspěvek není nutné :-)
« Poslední změna: 28. 07. 2015, 22:24:14 od Pavel Říha (Rop) »

Andrej

• Host
« Odpověď #6 kdy: 05. 08. 2015, 17:41:40 »
Řek bych že si nevyberete v tom kde si půjčit. S pujcky1uvery mám velmi dobrou zkušenost,tam jsem si půjčoval před dvěma lety když bylo hluboko do kapsy jeden měsíc kvůli nemoci. Půjčku jsem splatil a proběhlo to bez problému.Všechno tak jak bylo domluveno.Vše záleží od různých faktorů. Jestliže někdo potřebuje půjčit okamžitě,nebo co nejdříve tak jediná možnost jsou nebankovní společnosti.

Michael

• Host
« Odpověď #7 kdy: 08. 08. 2015, 22:51:49 »
Rád bych se zeptal na zkušenosti s vataonline.cz ? Mají celkem přijatelné podmínky které mne zaujali ale rád bych se zeptal na osobní zkušenost s touto firmou, pokud se někdo takový najde?

Jakub

• Host
« Odpověď #8 kdy: 23. 08. 2015, 23:24:23 »
U vataonline jsem si půjčoval třikrát. Půjčili rychle a problém jsem snima já osobně neměl.Co konkrétně potřebujete vědět?

Michael

• Host
« Odpověď #9 kdy: 26. 08. 2015, 11:06:37 »
Rád bych věděl jak dlouho trvalo vyřízení žádosti a jaké jsou podmínky k poskytnutí půjčky? děkuji

tendruhej

• Host
« Odpověď #10 kdy: 26. 08. 2015, 11:46:50 »
Půjčka schválena do 5-ti minut a za dalších 5 minut peníze na účtu. Podmínky poskytnutí netřeba řešit, za takto vysoký úrok půjčí téměř komukoliv.

Jakub

• Host
« Odpověď #11 kdy: 28. 08. 2015, 00:36:06 »
Každému asi ne.Ale schvalitelnost je vysoká to je pravda. Ono když vám jinde nechtějí půjčit a vy to potřebujete, přijde vám i takováto půjčka vhod.Navrch když se podíváte na podmínky vataonline tak jsou přijatelné

Miroslav

• Host
« Odpověď #12 kdy: 30. 08. 2015, 12:43:33 »
Uvažuju o půjčce.V bance mi nepůjčí boužel. U vataonline je jak vysoká schvalitelnost? A mám šanci půjčit si např. 20 000kč ?

Jakub

• Host
« Odpověď #13 kdy: 31. 08. 2015, 12:07:07 »
Zkuste si o půjčku požádat a uvidíte. Stránky jsou www.vataonline.cz jsou dobře přehledné si myslím

Pardál

• Host
« Odpověď #14 kdy: 31. 08. 2015, 13:33:26 »
Uvažuju o půjčce.V bance mi nepůjčí boužel. U vataonline je jak vysoká schvalitelnost? A mám šanci půjčit si např. 20 000kč ?
Aukce půjček,min.splatnost 6M www.benefi.cz
Za pokus nic nedáte.

Platby GoPay

reklama