reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: nebankovní půjčka  (Přečteno 108707 krát)

Šimon

• Host
Re:nebankovní půjčka
« Odpověď #15 kdy: 11. 09. 2015, 19:50:48 »
Chtěl bych se zeptat jestli je možné u vataonline  prodloužit dobu splatnosti a kdyžtak o kolik ? dík

Reklama

• Stálý člen

reklama

abc

• Host
« Odpověď #16 kdy: 11. 09. 2015, 19:59:05 »
A vzápětí se objeví vysvětlující odpověď, jak lze a jak je vše ok... :o

JiříHradil

• Host
« Odpověď #17 kdy: 25. 09. 2015, 00:01:03 »
Mohu doporučit půjčku od vataonline já si u nich půjčoval jen jednou, vícekrát jsem se díky bohu do finančních problémů nedostal ale mohu doporučit
« Poslední změna: 25. 09. 2015, 06:17:30 od Patrik Chrz »

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 25. 09. 2015, 06:19:16 »
Si říkám, jestli si provozovatelé těchto nebankovních půjček, kteří si zde pod vymyšlenými jmény dělají reklamu, myslí, že jejich klienti jsou fakt tak blbí, nebo jestli je to pravda a oni jsou tak blbí, že jim na to skočí.

Každopádně vždy je lepší jít do banky, i kdyby to mělo být prostřednictvím kreditky s úrokem kolem 30 %, kterou opravdu dají každému. Pořád je to lepší, než se uvázat nějakým lichvářům.

tendruhej

• Host
« Odpověď #19 kdy: 27. 10. 2015, 03:57:22 »
Si říkám, jestli si provozovatelé těchto nebankovních půjček, kteří si zde pod vymyšlenými jmény dělají reklamu, myslí, že jejich klienti jsou fakt tak blbí, nebo jestli je to pravda a oni jsou tak blbí, že jim na to skočí.

Každopádně vždy je lepší jít do banky, i kdyby to mělo být prostřednictvím kreditky s úrokem kolem 30 %, kterou opravdu dají každému. Pořád je to lepší, než se uvázat nějakým lichvářům.

Ale kdepak, banky kreditky s úrokem kolem 30% každému nedají, proto mohou nebankovní půjčky fungovat. Důvodem zamítnutí bylo například to, že klient si nikdy nikde nic nepůjčil, tudíž není prověřen, jestli bude splácet.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 27. 10. 2015, 07:36:39 »
Pokud nemáš negativní záznamy v registrech a alespoň nějaký příjem, tak minimálně s tou kreditkou není problém. Každý kdo ji má, tak někdy musel dostat tu první :).

Stavnata

• Host
« Odpověď #21 kdy: 10. 11. 2015, 00:19:21 »
Dobrý den, já už jsem to tu sice psala na více místech, ale toto téma mě hodně zajímá. :-) Kamarádka si půjčovala na CENSORED. Je na mateřské a malý byl nemocný, takže jí to nevyšlo, protože léky jsou drahé. Byla spokojená, prý dokonce nic neplatila navíc, protože to byla první půjčka. Ale je to spíš na malou půjčku pro překlenutí krátkého problematického období. Takže pokud se to stane jednou, tak to asi lze využít. Já si ale pořád nejsem jistá nebankovní půjčkou. Co vy na to?
« Poslední změna: 10. 11. 2015, 06:54:00 od Patrik Chrz »

bankmolester

• Host
« Odpověď #22 kdy: 25. 01. 2016, 13:55:10 »

Proč mají lidi pocit, že nebankovka = lichvář? To že je společnost nezývána bankou neznamená, že nedělá nic špatného. Před třemi lety byste souhlasil, vzpomínáte na krizi, jak vznikla, v Americe, hm? Nebankovky neprovozují tyhle mezibankovní půjčky a podvody, když nic jinýho. A k člověku se chovají přesně podle stanovených pravidel. Proto jsou taky přísnější než u banky, které v podstatě mrví finanční trh dumpingovýma cenama. Z osobní zkušenosti třeba, se společností pujckypodnikatelum nebyl ani jeden problém. S ČS, Eqou, mbank, KB, vždycky, pořád, něco.

Solvest, a.s.

• Host
« Odpověď #23 kdy: 08. 02. 2016, 09:53:59 »
Nebankovní půjčka bez registru a prokazování příjmů

V bance vám nepůjčí, protože jste či jste někdy byli v registru?

Poskytujeme nebankovní úvěry jak fyzickým, tak právnickým osobám již více než čtyři roky. Máme bohaté zkušenosti a vždy našim klientům vycházíme vstříc a nacházíme nejlepší řešení jejich požadavků. Spolupracujeme pouze s prověřenými a bonitními poskytovateli nebankovních produktů.

Jištěno vaší nemovitostí.

Úroková sazba od 8% ročně. Žádné poplatky předem.
Doba splácení úvěru až 20 let.

www.solvest.cz

Simona

• Host
« Odpověď #24 kdy: 17. 02. 2016, 15:42:46 »
Chybí Vám peníze do mateřské, výplaty nebo důchodu? Půjčte si až 8.000KČ na 30 DNÍ ZDARMA!
http://www.penizeprolididneska.cz/a/cb2

Momka

• Host
« Odpověď #25 kdy: 28. 02. 2016, 22:16:42 »
Chybí Vám peníze do mateřské, výplaty nebo důchodu? Půjčte si až 8.000KČ na 30 DNÍ ZDARMA!

wow, tak jestli bych si někde nepůjčil, tak je to tady. Půjčka zdarma? Na stránce penizeprolididneska? děkuju pěkně, a o střechu nad hlavou přijdu už zítra a nebo až pozítří? ..pro začínající podnikatele bych doporučil, z osobní zkušenosti, stránku www.pujckypodnikatelum.cz. Půjčí vám sice jenom 30tis. max, ale za to s čistě napsanou smlouvou, a nesnaží se s váma vytřít.

Stanislav

• Host
« Odpověď #26 kdy: 29. 02. 2016, 16:46:55 »
Ne, tuhle společnost neznám. Jestli hledáš kvalitní nebankovní - nebo vlastně i jakoukoli jinou půjčku doporučuji koukat po názorech těch lidí, co ji využili. Získat o společnosti co nejvíce informací, aby se dala posoudit důvěryhodnost poskytovatele. K tomu existuje spoustu nástrojů - například http://www.pujckyhned.cz/nebankovni-pujcky pokud jde přímo o tu nebankovní půjčku.

Takže číst, studovat, poslouchat, porovnávat. To je klíč k tomu, jak zbytečně nevyhazovat peníze a čas oknem a hlavně jak někomu nenaletět.

Přeji hodně zdaru :)

Horak

• Host
« Odpověď #27 kdy: 25. 03. 2016, 17:36:24 »
danke schon. Vlastně jste mi právě zachránil firmu.

wow, tak jestli bych si někde nepůjčil, tak je to tady. Půjčka zdarma? Na stránce penizeprolididneska? děkuju pěkně, a o střechu nad hlavou přijdu už zítra a nebo až pozítří? ..pro začínající podnikatele bych doporučil, z osobní zkušenosti, stránku www.pujckypodnikatelum.cz. Půjčí vám sice jenom 30tis. max, ale za to s čistě napsanou smlouvou, a nesnaží se s váma vytřít.

Finanční Liška

• Host
« Odpověď #28 kdy: 29. 03. 2016, 12:08:40 »
Už se tady promlelo kvantum informací ohledně toho, jak vybrat nebankovní půjčku. Využívat srovnávače (super nápad, pokud je seriozní a nejede jen na poskytovatele od ktreých má provizi). Lidé však dělají jednu zásadní chybu a to nedodržují kaskádu žádostí - postupně žádát od poskytovatelů s nejlepšími podmínkami až po nejhorší a často skočí hned po první nebankovce. A přitom jsou tu i jiné možnosti. Často se ptáme která nebankovka je nejlepší, ale málokto ze zeptá, který poskytovatel je pro mne nejlepší http://financniliska.cz/ktery-poskytovatel-pujcky-je-nejlepsi/ ? A přitom je to také jednoduché a ušetrí vám to more starostí v budoucnu.

mirek.hejnek

• Host
« Odpověď #29 kdy: 29. 03. 2016, 16:30:11 »
Pujckypodnikatelum.cz mě přivedli skoro na mizinu. Okradli mě. Bacha na ně.

Platby GoPay

reklama