reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Binární opce - investiční příležitost?  (Přečteno 20682 krát)

Tomáš

• Host
Binární opce - investiční příležitost?
« kdy: 07. 11. 2015, 15:03:04 »
Zdravím nedávno jsem narazil na jedny investiční/obchodní stránky, kde byl vysvětlen princip binárních opcích. Chci se zeptat, jestli s tím má někdo nějaké zkušenosti a jestli bych na tom mohl opravdu vydělat. Poměrně mě to zaujalo, ale nechci do toho hnedka skákat po hlavě, takže za jakýkoli příspěvěk budu rád, díky

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline karel599

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Binární opce - investiční příležitost?
« Odpověď #1 kdy: 07. 11. 2015, 15:07:12 »
Ahoj,
Já binární opce obchoduji asi půl roku, prvně jsem se k nim dostal přes stránky censored kde jsou velmi dobře vysvětleny základy, takže jestli o tom opravdu ještě témeř nic nevíš, tak určitě doporučuji. Jinak na binárních opcích určitě vydělávat můžeš, ale není to tak jednoduché, jak některé stránky referují. Pokud tomu ale obětuješ dost času, tak se ti třeba bude dařit. Já se teprve tedka začínám konečně dostávat do nějakých zajímavých kladných čísel a tak mě to i baví :D Takže studuj, studuj a třeba to půjde, hodně štěstí :)
« Poslední změna: 22. 11. 2015, 19:00:33 od Patrik Chrz »

anonim

• Host
« Odpověď #2 kdy: 10. 11. 2015, 16:48:11 »
Stránky propagující binární opce nejsou obchodníci s cennými papíry. Je to takové internetové kasíno, tvářící se, jako investice. Lidi, kteří vydělají, vydělají na úkor těch, co prodělají. To, že si prostředník nechává nemalou částku asi není třeba zmiňovat. Raději si zahrajte online pokr, kde skutečně záleží na Vašich schopnostech... Nebo si kupte los...

Jonas

• Host
« Odpověď #3 kdy: 10. 11. 2015, 22:45:19 »
Stránky propagující binární opce nejsou obchodníci s cennými papíry. Je to takové internetové kasíno, tvářící se, jako investice. Lidi, kteří vydělají, vydělají na úkor těch, co prodělají. To, že si prostředník nechává nemalou částku asi není třeba zmiňovat. Raději si zahrajte online pokr, kde skutečně záleží na Vašich schopnostech... Nebo si kupte los...

Souhlas, všechny stránky o binárních opcích mají jediný cíl: odkazy na stránky obchodníků a z toho vyplývající provize. Dokonce i článek na wikipedii je parodie, opsaná z nějakého propagačního materiálu (formulace "zisk se pohybuje mezi ...") Z pohledu obchodníků je to s ohledem na jednoduchou statistiku vždy zisková záležitost, z pohledu sázajících ruleta, navíc s nejistotou, jestli není cinklá.

Offline OndraPos

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. 11. 2015, 18:44:41 »
Ten los není vůbec špatná rada, ovšem s rozumem, jednou za čas, a kupovat los za 50 nebo 100 kč.

Reklama

• Stálý člen

Jonas

• Host
« Odpověď #5 kdy: 07. 09. 2016, 21:38:02 »
Dnes na titulní straně MF Dnes článek o binárních opcích: myslím, že stačí titulek - "Šmejdi na síti okrádají seniory"

Novotný Jiří

• Host
« Odpověď #6 kdy: 08. 09. 2016, 12:59:39 »
Vždycky jsem tak nějak na binární opce pohlížel s odporem, ale nějak jsem přišel na to, že z binárních opcí dělají odpad ti lidé né ten "investiční nástroj" sám. Taky mě dost překvapilo, že v mladé frontě psali o Štěpánu Petřivém a webu http://opcebinarni.com/ vždycky jsem si myslel, že on je ten špatný. No jsem rád, že aspoň v tuto chvíli jsem lépe informován. I když už mám tak nějak v binárních opcích jasno, asi se do toho pouštět nebudu, není to nic pro mě.  :-\  :-\

Četl jste někdo další tu mladou frontu dnes? Co si o tom myslíte?

Bivoj

• Host
« Odpověď #7 kdy: 08. 09. 2016, 17:26:55 »
Hovořit o binárních opcích jako o investičním nástroji je podle mne absurdní.
Je to čistá spekulace: nekupujete si žádnou podkladovou hodnotu, ale prostě jen šanci realizovat zisk, pokud se trefíte.

Jonas

• Host
« Odpověď #8 kdy: 08. 09. 2016, 19:26:21 »
opcebinarni.com: mně přijde normální, že si stěžují na nekalou konkurenci a přitom si sami přihrají polívčičku ... Určitě patří k těm slušnějším. Samozřejmě také žijí z dohazování jiným obchodníkům.
Jedna dobrá zpráva v článku je: datová analýza, že zájem o binární opce klesá. Důvod je jasný - Kyperská komise byla donucena řešit neúnosný problém s jejich obchodníky, což opcebinarni.com docela dobře popíší - ale pak doporučí soft-šmejdy :-(

Pony

• Host
« Odpověď #9 kdy: 01. 03. 2017, 17:49:15 »
Hovořit o binárních opcích jako o investičním nástroji je podle mne absurdní.
Je to čistá spekulace: nekupujete si žádnou podkladovou hodnotu, ale prostě jen šanci realizovat zisk, pokud se trefíte.

Binární opce klasifikuje jako investiční nástroj ČNB (https://opcebinarni.cz/co-na-binarni-opce-rika-cnb). Binární opce jsou druh opcí, u vanilla opcí si taky nekupujete žádnou podkladovou hodnotu, jen určité právo. A je to nejméně sto let starý obchodní nástroj. Ale souhlasím s tím, že se často o binárních opcích informuje moc růžově.

Jonas

• Host
« Odpověď #10 kdy: 02. 03. 2017, 07:14:49 »
Prosím, diskutujme bez demagogie. Krátkodobé binární opce obchodované přes PC, např. ty 60 sekundové, před 100 lety opravdu neexistovaly.

Zbyno

• Host
« Odpověď #11 kdy: 16. 06. 2017, 13:26:19 »
Binární opce jsou taková investiční příležitost asi jako ruleta v kasinu  ;D statisticky tam prostě můžete jen prodělat.

Čeněk Jirzák

• Host
« Odpověď #12 kdy: 10. 08. 2017, 13:33:50 »
A ty jsi někdy binární opce obchodoval, že tak mluvíš?

Tom

• Host
« Odpověď #13 kdy: 10. 08. 2017, 18:13:37 »
A ty jsi někdy binární opce obchodoval, že tak mluvíš?

Jestli jsi v binárních opcích zainteresován jinak (sháníš hejly), potom tvou reakci chápu a pohrdám tebou. Pokud ne, tak věz, že binární opce jsou jen a pouze podvod. Asi jako obchodování na forexu přes pokoutného dealing desk brokera...

Lubomir

• Host
« Odpověď #14 kdy: 13. 08. 2017, 22:20:37 »
Ahoj, mám zde odpověď na otázku „Jestli jsou Binární Opce podved“ mrkněte sem www.jakobchodovatopce.cz/ popřípadě na https://www.youtube.com/watch?v=u4PZQdbtTaA = kde je vše pěkně vysvětlené

Platby GoPay

reklama