reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Reifeisen  (Přečteno 21482 krát)

blabla

• Host
Reifeisen
« kdy: 02. 12. 2015, 13:26:04 »
Zdravicko
celkem mne mrzi, ze jste smazali muj, byt uz letity prispevek o tom, jak me RB okradla a jak jsem od ni odesel. Ze by RB ovlivnovala i Vase stranky ? JJ je to uz odhadem 5 let, chapu
No a kdyz uz u nich 5 let nejsu, ted mne otravuji SMSkami at k nim prejdu a prevedu svy uvery, ktery zadny nemam :). Apropos tim ze 5 let misto RB vyuzivam FIO jsem usetril ( proti tehdejsim poplatkum ) jiz bratru pres 100 000.
No a co s bankou inspirovanou klienty ktera mne okradla na zaklade "smluvnich podminek" a ktera sama porusuje zakon ? ( konkretne ten o regulaci reklamy ) ? Vracet jim stejnou minci... odnaucovat je otravovat nastvany byvaly klienty...

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Tomáš Marný

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
Re:Reifeisen
« Odpověď #1 kdy: 02. 12. 2015, 14:03:55 »
Tak s FIO jsi to fakt vyhrál... Až ti dají do bankovního registru nepravdivý záznam, po 3 měsících dohadování uznají, že ho tam dávat neměli a vymažou ho (jenže mezitím tam budeš mít další záznamy o neposkytnutém úvěru, který jsi nedostal na základě onoho lživého záznamu), tak se budeš asi divit...

KarelVlk

• Host
« Odpověď #2 kdy: 02. 12. 2015, 21:35:21 »
Bych se spíš vrátil k Raifce ... Jsou fakt úžasní, jak si pořád hýčkají anitreklamu s transparentními účty, kde každý může vidět, jak charitu, kde babičky posílaj po stokorunách, poctivě zkásnou o 7 korun za každou příchozí platbu (samozřejmě vím, že některým prominentním neziskovkám poplatek snížili)

fremantle

• Host
« Odpověď #3 kdy: 02. 12. 2015, 22:28:59 »
Co se týče banky jako takové, tak Raiffku osobně taky moc rád nemám a vůbec nemusím hlavně kvůli úmyselné "likvidaci" původně relativně dobrých produktů (nechvalným příkladem jsou třeba parametry kreditních karet, které jsou aktuálně v nabídce byly výborné - kurzy karetní asociace, 100% splátka inkasem bez poplatku, u "vracecích" kreditek vratka ze všech transakcí, na "nejvyšší" typ De Luxe šlo získat s eKontem Komplet vedení zdarma za obrat >10 tisíc Kč - a pak začalo: přepočet cizích měn kurzovním lístkem se spreadem cca. 4 %, před nedávnem to ještě vylepšili ještě přirážkou +0,5 %, takže proti původnímu stavu zhoršení o cca. 2,5 %, možnost plného inkasa jen za sazbu 29 Kč měsíčně, vratky přestaly být poskytovány z internetových transakcí, vedení De Luxe zpoplatněno)...

Ale k financím je třeba přistupovat pragmaticky a kdo získá třeba vedení eKomplet zdarma, může využívat poměrně zajímavé služby - třeba výběr hotovosti v cizí měně aspoň jednou do měsíce opravdu není opravdu u našich bank běžnou službou a může se hodit (výjimkou byla Citibank, které klietský kmen ovšem skončí v příštím roce paradoxně pod křídly RB). A na druhé straně kdo potřebuje odesílat více než jednou do měsíce třeba SEPA platbu, dá rozum, že nebude ochotně platit bance inspirované klienty 200 Kč za položku a posluží mu dobře třeba i to Fio.

Nad čím se ale pozastavím jsou ty ušetřené peníze na poplatích za 5 let přes údajných 100 tisíc Kč - tomuto mám problém věřit, že původní přispěvatel vydal před 5 lety měsíčně o více než 1600 Kč více (pro osobní účet), než by stejné služby zpoplatňovala Fio banka - buďto je lhář, protože pochybuji, že v historických sazebnících bude balíček služeb s tak vysokým zpoplatněným paušálem a pak ještě položkami, které by v něm nebyly zahrnuty (ještě bych uvěřil třeba paušálu v ceně kolem 400 - 600 Kč, který na druhé straně něco ovšem obsahoval), nebo je neschopný, aby si dokázal nastavit vyhovující služby za standardní sazby, případně využíval něco, což Fio banka nezpoplatňuje, protože takovou službu není schopna ani poskytnout (pronájem bankovní schránky, proplacení šeků, a pod.)... S ohledem na to, že přispěvatel nedokáže správně napsat název banky bych se klonil k jedné verzi spíš, ale to je asi jedno.

mexiko

• Host
« Odpověď #4 kdy: 17. 04. 2018, 11:44:03 »
Co asi vedlo Reifeisen bank k tomuto:
Roklen FX : 3.4.2018 došlo k jednostranné výpovědi našich účtů, vedených v Raiffeisenbank. Z toho důvodu upozorňujeme, že směny na účty zákazníků v Raiffeisenbank musí být vypořádány z jiné banky.

Jejich klienti určitě budou spokojenější se směnou měn za jejich super kurzy.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama