reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Dotaz Spoření u Ertrag und Sicherheit  (Přečteno 744835 krát)

Jiří Prášil

• Host
Re: Dotaz Spoření u Ertrag und Sicherheit
« Odpověď #60 kdy: 11. 03. 2011, 16:19:23 »
Omlouvám se, ale já Vás opravdu nechápu. Poplatek, který si MLM nechává, nemusíte platit vůbec. Vstupní poplatek ať je 5 nebo 5,25% je vysoký. Dnes můžete mít stejnou investici a nemusíte platit takové poplatky, už mě chápete? Pokud by jste ušetřené peníze, které musíte platit navíc raději investoval, budete mít na konci daleko více.

Reklama

• Stálý člen

reklama

ferda

• Host
« Odpověď #61 kdy: 11. 03. 2011, 21:34:55 »
Já ty lidi taky nechápu... Lidská BLBOST je nekonečná...

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 13. 03. 2011, 21:10:59 »
...ovšem spolu s lidskou chamtivostí se jedná o nejlepší výrobní prostředek :)

Hofos

• Host
« Odpověď #63 kdy: 16. 03. 2011, 00:16:12 »
Dobrý den mám dotaz zná někdo tuto rakouskou investiční společnost  Ertrag und Sicherheit
Nabízejí mi přímé investování,pravidelnými vklady s poradenstvím,ale chtějí vstupní jednorázový polplatek cca 52 000Kč.Nevím jestli je to normální,nebo je to nějaká piramida.Děkuji za odpovědi.Gegos.
Dobrý večer,
Věřím, že u této spol.je to dobrá investice.Je mnoho dobrých firem, ale tyto produkty mne zaujaly nejvíce.Vím, že poplatky v investování nejsou prioritou.Vím taky, že nejen v diskuzích se haní firmy a asi to dělá těm lidem dobře.Nikdo nemůže znát trh dokonale, znát přesné údaje o poplatcích u všech spol.MLM mi nevadí, vždyť takhle léta fungují i pojišťovny a jiné firmy.Ať se Vám daří a nedejte na pomluvy jakékoli spol.

Jiří Prášil

• Host
« Odpověď #64 kdy: 16. 03. 2011, 09:26:22 »
MLM mi taky nevadí, jen ten poplatek 51 000 a 5,25% ;D 

Reklama

• Stálý člen

reklama

tonda01

• Host
« Odpověď #65 kdy: 18. 03. 2011, 16:21:06 »
Představte si, že např. automobilka vyrábí několik modelů osobních vozů a u každého z nich uvádí doporučenou prodejní cenu.
Zákazník může navštívit jakýkoli autosalon kdekoli, třeba v Horní Dolní, a tam mu prodejce poradí, jaký model je pro něj nejvhodnější, a protože o zákazníky se musí bojovat, může na vybraný model nabídnout slevu oproti oficiální ceně. Takže dejme tomu, že za auto za 200 tis. zaplatíte třeba jen 190 tis.
Druhá možnost je nechat si "poradit" od nějakých vykuků jaké auto koupit a oni za 50 tis. zařídí, že si zákazník zajede pro auto přímo do automobilky a tam za něj vysolí plnou cenu bez slevy.

Koupíte si stejné auto za 190 tis. nebo za 250 tis.???

Alci

• Host
« Odpověď #66 kdy: 18. 03. 2011, 19:34:04 »
zapomnels dodat, ze ty a cela tva rodina budete moci nakupovat neomezene aut uz po tech 200k. Nebo, ze jenom v ES salonu muzete koupit o 5 druhu aut vice, protoze cloveku, ktery kupuje auto za 200000 opravdu tech 10 bezne nabizenych znacek nemuze stacit, aby si vybral.

tonda01

• Host
« Odpověď #67 kdy: 19. 03. 2011, 00:30:27 »
A proč by to měla celá rodina nakupovat za 200, když to může mít kdekoli jinde za 190??? To je fakt nekonečná debata... A jakejch 5 druhů více. Na trhu je dost jinejch značek, který mi nabídnou to samý i lepší za méně peněz (ať už se jedná o auta nebo o fondy...)  Co je na tom tak těžkýho k pochopení? No ale komu není radno, tomu není pomoci... Kdo je tak deb_lní, že si to nedokáže sám spočítat, ten si asi fakt zaslouží, aby ho někdo ošulil... Jen tak dál, nechte se odrbávat... A komu tykáte? Husy jsme spolu nepásli...

fuu

• Host
« Odpověď #68 kdy: 19. 03. 2011, 00:43:52 »
tak mi ukazte tu spolocnost ako hovorite ze u nej to bude lacnejsi , a nepiste ze šak kazdy si dokaze najst sam ano dokaze ale ked tady kazdy hovori ze su spolocnosti co nam to daju lacnejsie nez ES tak ich musite urcite poznat a musite vedet o jake sa jedna, dajte teda spolocnost ako je ES ze mi spravi ucet priamo u FT budem mat dohlad stale nad penezma kedykolvek vyber a sam si urcovat kedy si do fondu vlozim :) 

Jiří Prášil

• Host
« Odpověď #69 kdy: 20. 03. 2011, 13:42:20 »
Pro Fuu. Vy to pořád nechápete, jsou investoři jako Vy, kteří investují zbytečně přes MLM, které nedávají slevy a mají ještě poplatky navíc. Potom jsou investoři, kteří investují třeba přes Conseq, Atlantik. Mohou využít služeb servisních společností, které Vám dají slevu a veškerou servisní a poradenskou podporu. Dokonce Vám mohou sjednat investici bez vstupních poplatku. Nemají žádné  poplatky navíc.

fuu

• Host
« Odpověď #70 kdy: 22. 03. 2011, 21:06:20 »
tak si to zhrnem , u conseq mi spravia ucet u FT mozem si tam sporit od 500kc no tusim tak som sa docital vstupny poplatok som nenasiel  a u E&S dam 5% poplatok a u conseq 3či2% ? nejsom si isty, je to spravne? a este som nenasiel ci si mozem vyberat peniaze z fondu kedy chcem a ci si tam mozem davat peniaze kedykolvek chcem

Jiří Prášil

• Host
« Odpověď #71 kdy: 22. 03. 2011, 22:38:33 »
Conseq – Ano  můžete investovat přes investiční společnost, Franklin Templeton již od 500 Kč. měsíčně, vstupní  poplatek může být i 0 Kč, ale běžně přes servisní společnost 1,5 -3%. Peníze můžete vybrat kdykoliv, do 5 - 7dnů je máte na účte. Pokud se stane, že prostě nějaký čas nemáte na investici, tak prostě nebudete investovat,  je to vaše investování. 

Leoš

• Host
« Odpověď #72 kdy: 29. 03. 2011, 17:46:14 »
Delší diskuse o Ertrag und Sicherheit lze nalézt např. zde:
http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?f=312&t=1071008&p=6286843&sid=

osobně bych do toho nešel. Jednoduše vyberou veškeré poplatky předem a nemusí je pak zajímat jak se investice klienta vyvíjí, protože "své jisté" už mají.

S TÍM NESOUHLASÍM!!!!  VYPADÁTE CHYTŘE, ALE INFORMACÍ MOC NEMÁTE. DLE FILOZOFIE FIRMY JE PRAVIDLO, ŽE MIN. 1x ROČNĚ JE POVINNE PORADCE SE S KLIENTEM SEJÍT A ZHODNOTIT SVÉ PORTFOLIO. PORADCE JSOU OVŠEM V KONTAKTU S KLIENT SKORO KAŽDÝ MĚSÍC DLE ČASOVÝCH MOŽNOSTÍ. JAKMILE JE JAKÁKOLIV ZMĚNA, TAK HNED DISKUTUJÍ S KLIENTEM... TOŤ ASI NA VYSVĚTLENOU. TIPNUL BYCH SI, ŽE PRACUJETE V NĚJAKÉM FINANČNÍM NEBO POJIŠŤOVACÍM PORADENSTVÍ. JINAK MI TO HLAVA NEBERE :-))))

Radek

• Host
« Odpověď #73 kdy: 30. 03. 2011, 02:59:55 »
Pánové, pro začátek pracuji pro E&S cca rok. Četl jsem prakticky celé toto vlákno a upřímě jsem se zasmál. Nemohu více než jen říci, nemějte strach investovat do bankovních produktů, protože zhodnocení dávají ,,dobré" a poplatky jsou velmi transparentní aneb komu není rady, tomu není pomoci. Pročetl jsem takováto fóra až do konce (cca 10), ale ani na jednom jsem nenašel někoho, kdo by napsal: ,,JÁ MÁM ŠPATNOU ZKUŠENOST - OBRALI MĚ O PENÍZE." Čím to bude? Opravte mě jestli se mýlím,ale čím to je, že tu jen lidé z 3písmenných firem tvrdí, takhle to nejde, to není možné, to není správně. Každý hájí své koryto. Ale někdo má v korytu TOP produkt a někdo tam má nasr... :D

Přeju hodně štěstí při sepisování IŽP... Protože to je přece ,,nejlepší" :D
Rád se s Vámi osobně setkám a můžeme podebatovat.

Jiří Prášil

• Host
« Odpověď #74 kdy: 30. 03. 2011, 16:35:33 »
Ještě jednou pro Radka - Jsou investoři jako Vy, kteří investují zbytečně přes MLM, které nedávají slevy a mají ještě poplatky navíc. Potom jsou investoři, kteří investují třeba přes Conseq, Atlantik. Mohou využít služeb servisních společností, které Vám dají slevu a veškerou servisní a poradenskou podporu. Dokonce Vám mohou sjednat investici bez vstupních poplatku. Nemají žádné  poplatky navíc.

Jinak tady neporovnáváme bankovní produkty a nikdo nedoporučuje IŽP. Tak nechápu proč, to zde zmiňujete. Poukazujeme na to, že ES má vysoké poplatky a není to pro klienta výhodné, protože jsou lepší možnosti. jinak se s Vámi rád setkám. 

Platby GoPay

reklama