reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Dotaz Spoření u Ertrag und Sicherheit  (Přečteno 752733 krát)

Pavel

• Host
Re:Dotaz Spoření u Ertrag und Sicherheit
« Odpověď #285 kdy: 02. 05. 2013, 16:03:54 »
"Tak jste prave prodelal 500 tisic ale co, to je ekonomika". Vy byste me rozesmal.

Reklama

• Stálý člen

reklama

• Host
« Odpověď #286 kdy: 02. 05. 2013, 16:51:39 »
"...z dlouhodobého hlediska by měl klient vydělat..."

Ten podmiňovací způsob je trefná odpověď na kombinaci hypotéky s investicemi. Ještě lepší je, že přišla přímo z úst poskoka z Ertragu.

Pavel

• Host
« Odpověď #287 kdy: 02. 05. 2013, 17:06:29 »
"...z dlouhodobého hlediska by měl klient vydělat..." aneb "Nikdo vám nedá tolik, co my vám můžeme slíbit." :)

Offline Fantucci

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #288 kdy: 02. 05. 2013, 17:29:24 »
jj, tohle je taky slušnej kombík. Udělat fiktivní prodej nemovitosti, bydlet v bankovním za 3M a ty peníze zainvestovat. Hm, tak tomu se říká odvaha.

Moc rád bych viděl výrazy ve tváři klienta i poradce při prvním poklesu investice...

Takovéhle případy mohou končit výstřelem.   A prej inovativní financování  ;D

By mě zajímalo, kolik je predikovaný výnos na peníze, které dotyčný klient musí do banky poslat v horizontu třeba dvou let... A jestli je na nich třeba kurzové riziko...

S. B.

• Host
« Odpověď #289 kdy: 02. 05. 2013, 18:05:02 »
Tak se omlouvám konzervativcům, za které považuji např. Pana Chrze. Jeho příspěvek byl naprosto v pořádku. Měl sem upozornit na příspěvky různých exotů, kteří také rádi komentují na tomto serveru. ;D

Pánové slova "měl by" jsou z toho důvodu, že se jedná o negarantovanou službu v rámci investic. To byste měli vědět. Za sebe bych použil slovo "vydělá", ale nemohu ručit za ostatní investiční poradce. To je každého vědomí, svědomí a zodpovědnost. Chyba se udělat dá a pak klient opravdu prodělá kalhoty a nebo se chyba neudělá a klient vydělá. Je to celkem jednoduchý. :) O volatilitě trhů prosím běžte tlachat k svým babičkám, pro mě je důležité, že můj klient vydělá.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jan

• Host
« Odpověď #290 kdy: 02. 05. 2013, 19:02:24 »
Děkuji všem za odpověď. Já se držím zásady že neinvestuj do ničeho čemu sám nerozumím. Nerad se nechávám tahat za nos. Takže preferuji nemovitosti. Netvrdím však, že se díky své neznalosti klidně mohu připravovat o zajímavé zisky. Co mi na tomto případu přijde šokující je, že kamarád si fiktivně přeprodal v nemovitosti v kterých jeho rodina bydlí. V případě neúspěchu tak riskuje střechu nad hlavou pro celou rodinu. Hotovost žádnou nemají, jedná se o lidi s průměrnými příjmy. Já prostě nevěřím na zázračné zbohatnutí bez práce, i když nevylučuji že někteří jedinci v tom umí chodit. Další věc která mě zarazila je, že peníze od E&S mu chodí z účtu jejich dealera nebo jak se těmto lidem říká a zrovna tak částku 3mil dával tomuto dealerovi jen proti podepsané směnce na jeho fyzickou osobu. Ani nechci domyslet co by se stalo, kdyby se s tímto prodejcem E&S něco stalo... Je to normální? Předpokládám že ne.

Jan

• Host
« Odpověď #291 kdy: 02. 05. 2013, 19:04:42 »
Nemám přesné informace o hypotéce. Prostě 26 mu přijde na účet a deset z toho posílá zpět. Proč mu nepřijde jen 16? zřejmě aby splnil nějakou formu pravidelného investování, nevím. Kolik z těch 26 pošle na hypotéku si nepamatuji. Ale to asi ani není to o č tu běží.

Jakože 26 tis mu chodí z fondů ve formě odkupu, z nichž 16 tis pošle do hypotéky a zbylých deset zpět do fondů?

Jan

• Host
« Odpověď #292 kdy: 02. 05. 2013, 19:08:35 »
A asi vám ani nemusím říkat, že tu hypotéku mu též vyřídil ten zástupce nebo dealer E&S. Pochopitelně tak že napsali fiktivní plat a paksi ho po tel potvrdili jako by to byl zaměstnavatel. Nevím, možná vydělá. Nerozumím tomu. Nicméně já bych do toho nešel a když mi to vyprávěl bylo mi horko za něj.

jj, tohle je taky slušnej kombík. Udělat fiktivní prodej nemovitosti, bydlet v bankovním za 3M a ty peníze zainvestovat. Hm, tak tomu se říká odvaha.

Moc rád bych viděl výrazy ve tváři klienta i poradce při prvním poklesu investice...

By mě zajímalo, kolik je predikovaný výnos na peníze, které dotyčný klient musí do banky poslat v horizontu třeba dvou let... A jestli je na nich třeba kurzové riziko...

Jan

• Host
« Odpověď #293 kdy: 02. 05. 2013, 19:11:06 »
Díky, jistě zrovna vy dokážete spočítat kolik vydělá při "vkladu" 3 mil. Nepleťme do toho teď tu hypotéku. Kolik prostě čistého vydělá u E&S.

Tak se omlouvám konzervativcům, za které považuji např. Pana Chrze. Jeho příspěvek byl naprosto v pořádku. Měl sem upozornit na příspěvky různých exotů, kteří také rádi komentují na tomto serveru. ;D

Pánové slova "měl by" jsou z toho důvodu, že se jedná o negarantovanou službu v rámci investic. To byste měli vědět. Za sebe bych použil slovo "vydělá", ale nemohu ručit za ostatní investiční poradce. To je každého vědomí, svědomí a zodpovědnost. Chyba se udělat dá a pak klient opravdu prodělá kalhoty a nebo se chyba neudělá a klient vydělá. Je to celkem jednoduchý. :) O volatilitě trhů prosím běžte tlachat k svým babičkám, pro mě je důležité, že můj klient vydělá.

Offline Fantucci

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #294 kdy: 02. 05. 2013, 20:56:05 »
A asi vám ani nemusím říkat, že tu hypotéku mu též vyřídil ten zástupce nebo dealer E&S. Pochopitelně tak že napsali fiktivní plat a paksi ho po tel potvrdili jako by to byl zaměstnavatel. Nevím, možná vydělá. Nerozumím tomu. Nicméně já bych do toho nešel a když mi to vyprávěl bylo mi horko za něj.

tohle hlavně zavání velkým průšvihem. Opravdu velkým.

zapomněl jsem heslo

• Host
« Odpověď #295 kdy: 02. 05. 2013, 21:32:10 »
Proč průšvihem, S.B. jistě vysvětlí, že to je všechno tak jak má být a ve skutečnosti to je naprosto revoluční způsob od E&S...kde nehrozí nic, vlastně vše je růžové a miliony se jen pohrnou :)

s prominutím Váš kamarád udělal chybu, velikou chybu a nejspíše příjde o poměrně hodně peněz....(už jenom 5% vstupní poplatek je ze 3mil 150 000 Kč + fixní poplatek těm kašpárkům díky kterýmu budou moci investovat i jeho děti...jestli teda budou mít co po tomhle failu) v horším případě i o střechu nad hlavou... Zajímalo by mě zda je Váš kamarád připraven na korekci světových trhů, která jednou přijít musí a příjde.. ví, že může během pár hodin přijít o opravdu veliký peníze? (v řádech statisíců)!!

od tohoto ruce pryč...  na první pohled to sice vypadá hezky, ale ve skutečnosti pro člověka, který nemá s investováním zkušenosti může skončit velikým průšvihem... tak jak říká fantucci

• Host
« Odpověď #296 kdy: 03. 05. 2013, 07:54:44 »
Blbost lidí je nesmrtelná, takže i Ertrag tu bude navěky.

Jestliže existuje zázračný a dle místního poskoka Ertragu jistý způsob nebeského zhodnocení peněz, pak nechápu, proč se poskoci z Ertragu namáhají prodejem, proč si sami nepůjčí v bance a nenechají peníze vydělávat, zatímco by si užívali dividendy.

Jan

• Host
« Odpověď #297 kdy: 03. 05. 2013, 12:23:47 »
Ano, to byl jeden z mých prvních argumentů. Pokud by totiž platilo vše co E&S slibuje, tak by vlastně byl vynalezen bezedný koloběh na vydělávání peněz. V tom případě by se mohli vakašlat na nějaké provize a věnovat se pouze investování na svou pěst. No nic, kamarád už do toho spadl tak mu budu jen přát ať neprodělá gatě. Víc už dělat nemohu. A třeba mě skutečně překvapí a zbohatne a já budu za pitomce.

Blbost lidí je nesmrtelná, takže i Ertrag tu bude navěky.

Jestliže existuje zázračný a dle místního poskoka Ertragu jistý způsob nebeského zhodnocení peněz, pak nechápu, proč se poskoci z Ertragu namáhají prodejem, proč si sami nepůjčí v bance a nenechají peníze vydělávat, zatímco by si užívali dividendy.

S. B.

• Host
« Odpověď #298 kdy: 03. 05. 2013, 12:54:06 »
Exotům: Veškeré nástroje využívám i pro sebe a se svým zhodnocením jsem spokojen. Víc k tomu nebudu dodávat.

Jan: Budete za pitomce jako ostatní exoti ;)

Jan

• Host
« Odpověď #299 kdy: 03. 05. 2013, 13:09:32 »
Dal sem vám jednoduchou otázku s jasně zadanými údaji. Mám tomu tedy rozumět že nechcete nebo neumíte odpovědět jaké zhodnocení bude mít vámi nabízený produkt? Neměl by to být základ který byste vědět měl?

Exotům: Veškeré nástroje využívám i pro sebe a se svým zhodnocením jsem spokojen. Víc k tomu nebudu dodávat.

Jan: Budete za pitomce jako ostatní exoti ;)

Platby GoPay

reklama