reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Dotaz Spoření u Ertrag und Sicherheit  (Přečteno 752764 krát)

Jana

• Host
Re:Dotaz Spoření u Ertrag und Sicherheit
« Odpověď #345 kdy: 14. 06. 2013, 21:12:22 »
Dobrý den mám dotaz zná někdo tuto rakouskou investiční společnost  Ertrag und Sicherheit
Nabízejí mi přímé investování,pravidelnými vklady s poradenstvím,ale chtějí vstupní jednorázový polplatek cca 52 000Kč.Nevím jestli je to normální,nebo je to nějaká piramida.Děkuji za odpovědi.Gegos.
Já pracuji pro tuto společnost .Jsem v produktivním věku a všem finančně gramotným tuto formu investování vřele doporučuji .
Jsem ekonom a účtař , také se pohybuji ve finančním poradenství a toto je produkt , který na našem trhu nemá konkurenci . Jedná se přímou investici.
Pokud se chcete zbezpečit tak neváhejte a začněte se o toto zajímat .
V minulosti zde bylo několik zdárných produktů jako byla kuponová privatizace na které ti co měli informace dokázali zbohatnout , pak stavební spoření jako jeden z velmi na tehdejší dobu zdárný produkt s několika možnostmi a pak první penzijní spoření . Dnes se nabízí tato příležitost - zajímejte se o svou budoucnost je jen na Vás ,kdy uděláte správný krok . :-*

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #346 kdy: 14. 06. 2013, 22:34:52 »
Výše provize je adekvátní k poskytnuté službě (Evropský standart) a neplatím si ji na roky dopředu, ale platím za otevření majetkového účtu a další služby. Doživotní je investiční poradenství. Pokud nechci, nekupuji.
Standart? To jako podle vzoru standarta? Vyvěšujete nějaké vlajky?  ;D

• Host
« Odpověď #347 kdy: 15. 06. 2013, 00:07:39 »
Ale no tak, Patriku...

Doživotní poradenství? Když tomu debil věří, tak proč ne.

Majetkový účet za 50 000 Kč? Když jeho skutečná hodnota je 0 Kč? Když tomu debil věří, tak proč ne.

Zbytečný poplatek ve výši 50 000 Kč, za který si poskok z Ertragu koupí BMW X6, aby dělal dojem na ve svý podstatě povrchní a prostoduché čecháčky? No proč ne. Pro debila, co si myslí, že si kupuje něco neobvyklého, nikoli obyčejné podílové fondy, které si může koupit i u Consequ, je to určitě rozumná protihodnota.

S.B.

• Host
« Odpověď #348 kdy: 15. 06. 2013, 13:26:38 »
Martin5236: Když prodáte např. ojeté auto a kupující nebude spokojen tak Vám peníze za prodej také zůstanou, ale kupující už si u Vás nikdy nic nekoupí.

Já: Ano Podílové fondy je možné si koupit i např. u Consequ... Ne děkuji, nechci být na platformě s takovými podmínkami ;)

Martin5236

• Host
« Odpověď #349 kdy: 19. 06. 2013, 09:30:18 »
Člověče, vy se pořád bráníte jak kdybych vás kritizoval za to že dostanete provizi. To jsem ale neudělal.

Martin5236: Když prodáte např. ojeté auto a kupující nebude spokojen tak Vám peníze za prodej také zůstanou, ale kupující už si u Vás nikdy nic nekoupí.

Já: Ano Podílové fondy je možné si koupit i např. u Consequ... Ne děkuji, nechci být na platformě s takovými podmínkami ;)

Reklama

• Stálý člen

reklama

S. B.

• Host
« Odpověď #350 kdy: 19. 06. 2013, 12:31:37 »
Martin5236: Tak Vy jste o ní začal hovořit, já mluvil o investicích na kapitálovém trhu.

Martin Vyskočil

• Host
Poradce Ertrag und Sicherheit
« Odpověď #351 kdy: 19. 11. 2013, 12:21:16 »
Dobrý den,  nemáte někdo nějakou zkušenost s poradcem z firmy Ertrag und Sicherheit panem Borkem Soukupem. Tento poradce mě oslovil s jistým typem financováním do produktu firmy ICM. Nevím,  zda je opravdu licencovaný poradce pro tuto společnost, jelikož neznal základní informace o produktu ,který nabízel a na více otázek odpovídal pouze , že mi to řeknou jinde :-) V dalších nabízených produktech měl více jak nedostačující informace a působil na mně jako soustružník,který se dostal mezi finanční poradce. Pokud Vás tento člověk také kontaktoval podělte se prosím o Vaše názory. Myslím, že pokud nám mají radit takovýto amateři v oblasti investic, tak bude lepší peníze nechat ve strožoku :-)

ja

• Host
« Odpověď #352 kdy: 19. 11. 2013, 15:06:16 »
Tak 10 % tzv. poradců krade, protože mají zlodějské povahy. No a pak je tu skupina tak 70 % rádoby poradců, kteří sjednávají nesmysly z neznalosti, svět financí je fakticky nezajímá a sami jsou finančně negramotní. A jen asi těch 20 % tzv. poradců aspoň tuší, jak jsou produkty konstruovány. Jenže i z těch 20 % zas tak polovina má za to, že jsou poradci a označení prodejce, což je fakticky jejich pracovní náplň, je děsně uráží.

Na druhou stranu je to tak, že když vstoupíš do oboru, tak nikdo z manažerů a školitelů ti neřekne pravdu. Zvlášť když se jedná o multilevel sítě, což je i Ertrag. Podstatné je pro ně to, aby svým nadřízeným/akcionářům vykázali hezká čísla - včetně náboru, který odkazuje na růst firmy. Tzv. poradenské firmy jsou obchodní společnosti. Pro kariéru obchodníka jsou skutečné znalosti nebezpečné, obchodník musí být z principu aspoň trochu vymaštěnej, zaslepenej.

Produkty od Ertragu soudit nelze. Když víš, co si kupuješ a proč (a že si to jinde pořídíš bez vstupního megapoplatku, co slouží k "nakrmení" multilevelové sktruktury - bez něj by se prodejci Ertragu neuživili), tak si je klidně sjednej.

V ČR je registrováno 140 000 pojišťováků. V počtu agentů na obyvatele jsme světový "unikát".
http://www.opojisteni.cz/pojistovny/pojistovny-versus-distribucni-site-nikdy-nekoncici-tema/

ja

• Host
« Odpověď #353 kdy: 19. 11. 2013, 15:13:03 »
Důvodem, proč je sjednávání finančních produktů, tedy to tzv. finanční poradenství ve skutečnosti prodejem, tak tím důvodem jsou sami klienti - jejich přístup k vlastním penězům a často k životu jako takovému (pasivita, nízká nebo žádná sebezodpovědnost atd.).

Jonas

• Host
Re:Poradce Ertrag und Sicherheit
« Odpověď #354 kdy: 19. 11. 2013, 22:16:39 »
Dobrý den,  nemáte někdo nějakou zkušenost s poradcem z firmy Ertrag und Sicherheit panem Borkem Soukupem. Tento poradce mě oslovil s jistým typem financováním do produktu firmy ICM. Nevím,  zda je opravdu licencovaný poradce pro tuto společnost ...

Ertrag aktuálně (pokud nedošlo k další změně) působí v ČR prostřednictvím svého zástupce Jung, DMS & Cie., org. složka rakouského OCP, která má další vázané zástupce - fyzické osoby. Jejich seznam je tady: https://apl.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WEB21.SOUVISEJICI_VAZBY_TVA?p_lang=cz&p_SUB_SEQ_ID=457633&p_SVR_SEQ_ID=554968&p_ROL_KOD=7&p_TVA_IDENTIFIKACE=OCP_ZAPOB_VAZ_ZASTUP&p_POZICE=1    Borka tam nevidím, což je poněkud podezřelé ...
Jinak co se týká odborných požadavků, zákon jen říká, že vázaný zástupce musí mít ukončené středoškolské vzdělání, tzn. klidně to může být ten soustružník. Zákon také říká, že by měl vykonávat činnost "s vynaložením odborné péče". Toť vše.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #355 kdy: 20. 11. 2013, 08:40:06 »
V ČR je registrováno 140 000 pojišťováků. V počtu agentů na obyvatele jsme světový "unikát".
http://www.opojisteni.cz/pojistovny/pojistovny-versus-distribucni-site-nikdy-nekoncici-tema/
Ono se stačí podívat na inzeráty. Zrovna se probírám newsletterem z Graftonu:

POJIŠŤOVACÍ PORADCE/KYNĚ na HPP - šance pro absolventy - Pardubice
Plat:
20 000 - 40 000 Kč/měs

Když tohle uvidí nějaký čerstvý absolvent, který má problém dostat se i na recepci v nějaké firmě s nabízeným platem 15 000 Kč, tak do toho skočí hlava nehlava a začne sjednávat blbosti jak o život, než mu dojde, že nemá šanci uspět, stejně jako spoustu před ním a po něm.

Aja75

• Host
Re:Poradce Ertrag und Sicherheit
« Odpověď #356 kdy: 20. 11. 2013, 22:52:46 »
Dobrý den,  nemáte někdo nějakou zkušenost s poradcem z firmy Ertrag und Sicherheit panem Borkem Soukupem. Tento poradce mě oslovil s jistým typem financováním do produktu firmy ICM. Nevím,  zda je opravdu licencovaný poradce pro tuto společnost, jelikož neznal základní informace o produktu ,který nabízel a na více otázek odpovídal pouze , že mi to řeknou jinde :-) V dalších nabízených produktech měl více jak nedostačující informace a působil na mně jako soustružník,který se dostal mezi finanční poradce. Pokud Vás tento člověk také kontaktoval podělte se prosím o Vaše názory. Myslím, že pokud nám mají radit takovýto amateři v oblasti investic, tak bude lepší peníze nechat ve strožoku :-)

Dobrý večer.
Oslovit Vás může, ale to je asi tak všechno. Pokud byste o to měl zájem, musí Vám domluvit schůzku s člověkem, který má licenci.

S. B.

• Host
« Odpověď #357 kdy: 21. 11. 2013, 10:52:53 »
Martin Vyskočil: Žádejte po pánovi, aby Vám sjednal schůzku s vázaným zástupcem společnosti. Co se týče produktů ICM, tak nemají v Evropě konkurenci a můžete tam vydělat opravdu spoustu peněz. Ostatní diskutující obzvláště anonymního "já" bych nebral vůbec vážně, protože to má v hlavě trochu více popletené ačkoliv v něčem pravdu má. Kdybyste chtěl bližší informace, tak zanechte na sebe kontakt a pokusím se Vás kontaktovat dřív než bude správcem cenzurován (skrytý).

Přeji hezký den

Offline Fantucci

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #358 kdy: 21. 11. 2013, 13:02:38 »
stejně tak je potřeba brát s rezervou hesla typu  "..Co se týče produktů ICM, tak nemají v Evropě konkurenci a můžete tam vydělat opravdu spoustu peněz.."   Tohle hlásí kdekdo  o ledasčems.

S. B.

• Host
« Odpověď #359 kdy: 21. 11. 2013, 23:59:09 »
Stejně tak je potřeba se vyjadřovat pouze k tomu co důvěrně znám a nemluvit o tom o čem nemám ani páru.  ;)

Platby GoPay

reklama