reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Dotaz Spoření u Ertrag und Sicherheit  (Přečteno 752736 krát)

Vladimír Švorba

• Host
Re:Dotaz Spoření u Ertrag und Sicherheit
« Odpověď #495 kdy: 17. 04. 2015, 11:25:29 »
Pokud jste konzervativní člověk, tak ano.

Pokud umíte pracovat s penězi a s dluhem, tak ne :-)

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jonas

• Host
« Odpověď #496 kdy: 17. 04. 2015, 23:00:19 »
Protoze penize nemeli, uskutecnili ten oblibeny model a vzali si hypoteky na vlastni nemovitosti.

O tomto jsem už slyšel, ale beru to jako úlet, spojený s pochybnými investicemi, kde se propaguje nereálně vysoký výnos. Lidi jsou blbí, ale něco tak hloupého snad nemůže být více rozšířené, ne?!

petr

• Host
« Odpověď #497 kdy: 18. 04. 2015, 11:42:15 »

Vlastne vsichni z meho okoli to pres tu hypoteku udelali. I zastupce E&S to do me hustil jako nejlepsi moznost. Oni to umi vcelku dobre podat.. pujcis si cizi penize ktere ti vydelaji a bez rizika. Kdo chce uverit, uveri. A kdyz zastupce prifrci v nejaky slusny kare tak uveri o to rychleji..

Protoze penize nemeli, uskutecnili ten oblibeny model a vzali si hypoteky na vlastni nemovitosti.

O tomto jsem už slyšel, ale beru to jako úlet, spojený s pochybnými investicemi, kde se propaguje nereálně vysoký výnos. Lidi jsou blbí, ale něco tak hloupého snad nemůže být více rozšířené, ne?!

S. B.

• Host
« Odpověď #498 kdy: 20. 04. 2015, 07:46:44 »
Je smutné, že někteří lidé na tomto modelu prodělali. Jak zde bylo řečeno je potřeba nedávat všechna vejce do jednoho košíku a investiční portfolio by mělo být hypotéční páce přizpůsobené. Pro konzervativní klienty to rozhodně není. Nicméně je to skvělý model který sám využívám a jsem naprosto spokojený. Jen je potřeba spíše klidný spánek než se skvěle najíst v tomto případě.

Offline Fantucci

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #499 kdy: 20. 04. 2015, 07:58:22 »
vzít si ameriku za 7-8% a ty peníze zainvestovat do FT Latina Amerika není pro nikoho.
Chápu ale, že modelace E&S s výnosem 8% na dluhopisech a 13% na akciích vypadá matematicky hezky

Reklama

• Stálý člen

reklama

petr

• Host
« Odpověď #500 kdy: 20. 04. 2015, 13:51:53 »
Smutne je to mozna pro poradce protoze z nich uz nedostane dalsi provize. Pro ty lidi je to spise tragicke. Jednomu se rozpadla kvuli dluhum rodina, druhy prisel o dum za 6 mil ktery predtim zdedil. Samozrejme je to jejich chyba a zodpovednost. 
Je smutné, že někteří lidé na tomto modelu prodělali. Jak zde bylo řečeno je potřeba nedávat všechna vejce do jednoho košíku a investiční portfolio by mělo být hypotéční páce přizpůsobené. Pro konzervativní klienty to rozhodně není. Nicméně je to skvělý model který sám využívám a jsem naprosto spokojený. Jen je potřeba spíše klidný spánek než se skvěle najíst v tomto případě.

S. B.

• Host
« Odpověď #501 kdy: 20. 04. 2015, 14:04:00 »
Kdo tu mluví o Americe? Šmankote tak to opravdu není pro nikoho! ;)

vzít si ameriku za 7-8% a ty peníze zainvestovat do FT Latina Amerika není pro nikoho.
Chápu ale, že modelace E&S s výnosem 8% na dluhopisech a 13% na akciích vypadá matematicky hezky

Offline Fantucci

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #502 kdy: 20. 04. 2015, 15:47:38 »
no jasně že jsem to viděl i s amerikou. samozřejmě se to taky dělá i s účelovým prodejem v rodině. Můžete si vybrat, co je horší.

S. B.

• Host
« Odpověď #503 kdy: 20. 04. 2015, 16:27:00 »
Nejsem si zcela jist jestli jste správně bilancoval některé možnosti tohoto modelu, podle toho co se dočítám z vašich reakcí zřejmě nikoliv. S Amerikou jsem se s Vámi shodnul a Vy považujete za špatné i účelový hypotéční úvěr spojený s rozumnou investicí, rád bych znal důvod.

no jasně že jsem to viděl i s amerikou. samozřejmě se to taky dělá i s účelovým prodejem v rodině. Můžete si vybrat, co je horší.

petr

• Host
« Odpověď #504 kdy: 20. 04. 2015, 16:28:19 »
Co je Amerika pokud se mohu zeptat? Oba ti znami to udelali systemem kdy fiktivne preprodali nemovitost nekomu v rodine. Nasledne cerpali hypoteku kterou jim na zaklade zfalsovanych prijmu sehnal ten samy poradce a nasledne to cele vlozili do fondu.

S. B.

• Host
« Odpověď #505 kdy: 21. 04. 2015, 06:19:57 »
Dobrej nesmysl dávat to do jednoho fondu. No bohužel i takový poradci tu působí napříč firmami.

petr

• Host
« Odpověď #506 kdy: 21. 04. 2015, 09:58:21 »
Pokud je mi znamo tak to v jednom fondu vsechno nebylo.

Dobrej nesmysl dávat to do jednoho fondu. No bohužel i takový poradci tu působí napříč firmami.

S. B.

• Host
« Odpověď #507 kdy: 21. 04. 2015, 15:03:13 »
V tom případě nejspíš nejste dobře obeznámen s jednotlivými případy, protože velmi pochybuju, že by při vložení prostředků do portfolia tvořené z fondů FT účastníci přišly o všechny peníze, to je zkrátka nesmysl! S jednorázovými vklady je to složitější, nicméně je velmi nereálné abyste o vše přišel.

petr

• Host
« Odpověď #508 kdy: 21. 04. 2015, 17:12:11 »
Je mozne ze ty pripady znate lepe nez ja :-) Treba bych vam mohl sjednat schuzku a mohl byste jim vysvetlit ze neni mozne ze o sve penize prisli. Investice neprobihala jen do fondu FT. Navic o cast penez je "oblozil" i samotny poradce.

V tom případě nejspíš nejste dobře obeznámen s jednotlivými případy, protože velmi pochybuju, že by při vložení prostředků do portfolia tvořené z fondů FT účastníci přišly o všechny peníze, to je zkrátka nesmysl! S jednorázovými vklady je to složitější, nicméně je velmi nereálné abyste o vše přišel.

S. B.

• Host
« Odpověď #509 kdy: 22. 04. 2015, 08:32:03 »
Ne nejsem, jen to co se dozvídám od Vás. V tom případě se tady spíše bavíme o poradci, který hleděl pouze na maximalizaci výdělku pro svou osobu, tedy o tzv. bouchači. Tozn. nelze objektivně hodnotit tento investiční model v kombinaci s hypotékou, protože k tomu abychom mohli objektivně bilancovat je zapotřebí, aby vše bylo korektní což v tomto konkrétním případě nebylo.

Je mozne ze ty pripady znate lepe nez ja :-) Treba bych vam mohl sjednat schuzku a mohl byste jim vysvetlit ze neni mozne ze o sve penize prisli. Investice neprobihala jen do fondu FT. Navic o cast penez je "oblozil" i samotny poradce.

Platby GoPay

reklama