reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Dotaz Spoření u Ertrag und Sicherheit  (Přečteno 752768 krát)

Rambo

• Host
Re:Dotaz Spoření u Ertrag und Sicherheit
« Odpověď #540 kdy: 24. 07. 2015, 18:57:25 »
To je zase trolling tady :D Srovnávat finanční páku s prodejem hrnců to mě vážně pobavilo! ;D Stačí nedávat všechna jablíčka do jednoho košíku, takže individuální chyba jednotlivce a klienta, že na to přistoupil.
Ta Vaše chyba jednotlivce už mne začíná unavovat. Před několika lety jsem se dozvěděl, že několik fin. poradců chce pod ES přejít právě pro tyto podvody s hypotékou. Vidina toho, že někoho přimějete riskovat celý jeho majetek, možnost "vytěžit" i lidi bez většího příjmu, jen s majetkem, kterým by mohli ručit, byl hlavní argument a lákadlo pro těch pár poradců, které jsem znal. Teď se z hlavní politiky strany dělá chyba jednotlivce.

Pro mě jste normální zloději. Když mi průvodce poradí cestu bažinou, kde zapadnu a utopím se - aby mojí mrtvolu pak mohl okrást o hodinky a prsten - nemůžete mávnout rukou a říct "Jeho chyba, neměl věřit cizímu člověku. Proč tam vlastně vůbec lezl?". Je to kriminální činnost.

Reklama

• Stálý člen

reklama

S. B.

• Host
« Odpověď #541 kdy: 29. 07. 2015, 15:12:08 »
To je zase trolling tady :D Srovnávat finanční páku s prodejem hrnců to mě vážně pobavilo! ;D Stačí nedávat všechna jablíčka do jednoho košíku, takže individuální chyba jednotlivce a klienta, že na to přistoupil.
Ta Vaše chyba jednotlivce už mne začíná unavovat. Před několika lety jsem se dozvěděl, že několik fin. poradců chce pod ES přejít právě pro tyto podvody s hypotékou. Vidina toho, že někoho přimějete riskovat celý jeho majetek, možnost "vytěžit" i lidi bez většího příjmu, jen s majetkem, kterým by mohli ručit, byl hlavní argument a lákadlo pro těch pár poradců, které jsem znal. Teď se z hlavní politiky strany dělá chyba jednotlivce.

Pro mě jste normální zloději. Když mi průvodce poradí cestu bažinou, kde zapadnu a utopím se - aby mojí mrtvolu pak mohl okrást o hodinky a prsten - nemůžete mávnout rukou a říct "Jeho chyba, neměl věřit cizímu člověku. Proč tam vlastně vůbec lezl?". Je to kriminální činnost.

Tak je to opět chyba poradce nebo této skupiny, protože dobře klient zastaví majetek, ale pokud mu správně rozvrhnu investice s rozumnou alokací nevidím důvod proč by se měl stát nějaký průšvih. Diverzifikace je v tomto případě nejdůležitější. A pro vaši informaci nejsem vázaný zástupce spol. ES.

Martin536

• Host
« Odpověď #542 kdy: 30. 07. 2015, 23:30:54 »
Chamtiví? Ano, vidím to podobně. Jenže zastavení střechy nad hlavou byla zatím mantra každého poradce E&S s kterým jsem se setkal. Na jedné straně je to ověřená společnost s dlouholetou historií a nejlepšími poradci. S jistotou zhodnocení peněz.. bla bla bla. Dealer ukáže svojí pěknou káru a povypráví kolik už vydělal. Když se něco podělá a ono se to podělá, tak je to najednou chyba jednotlivce a chamtivost zákazníků.  Podobné praktiky jsou hnus.

Sorry ale když si někdo vezme hypotéku na investici tak si sám říká o problémy. Půjčovat si na investici a ještě si na ně zastavit střechu nad hlavou vy jste se snad lidi zbláznili!!!! Ať už to je jak chce můžete si za to sami že jste si vzali hypotéky na investice. Místo toho aby jste použili svůj rizikový kapitál jsem ochotně dali hlavu na špalek. No jo ale to se není čemu divit když jste byli prostě evidentně neskutečně chamtiví

Martin536

• Host
« Odpověď #543 kdy: 30. 07. 2015, 23:38:23 »
Určitě se v tom pohybujete takže moc dobře víte jak to funguje.  Poradce přemluví klienta aby si vzal hypotéku na vlastní nemovitost. Přidá k tomu pohádku o tom že nic neriskuje a v klidu splatí hypotéku a ještě vydělá.  Mnoho z těch lidi na hypotéku ani nedosahuje, takže mu ji zprostředkuje na zakladě fiktivních příjmů a zinkasuje ještě provizi. A najednou buch. Fondy nevydělávají tak jak bylo naslibovano a najednou není na splátky.  A už to jede. 
Pane Sojko, kdy Vám pan Rostislav Štrubl vyřídil hypotéku? Před rokem, nebo rokem a půl? Za tak krátkou dobu jste poznal, že je tato investice špatná? Do exekuce jste se musel dostat tím, že jste někde, něco nesplácel a exekutor Vám zastavil nemovitost, takže chybu hledejte někde u sebe a ne u společnosti a poradce, kteří Vám hypotéku zprostředkovali. Pokud byste řádně a včas splácel úroky z hypotéky bance a jistinu do investice, není přece důvod, aby Vám exekutor nemovitost zastavil! Takže plácáte nesmysly!

S. B.

• Host
« Odpověď #544 kdy: 31. 07. 2015, 12:11:17 »
Masově a na krev jak se říká bych to klientům určitě nedoporučoval. Finanční páka v kombinaci hypotéky s investicemi není rozhodně pro každého. Nicméně já to mám a jsem spokojený. :)

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #545 kdy: 11. 08. 2015, 22:03:57 »
Příklad finančního poradenství, kdy paní "díky" Consequ přišla o 150 tisíc

http://ekonomika.idnes.cz/jak-broker-consulting-ozebracil-starou-pani-fmz-/test.aspx?c=A150810_2183151_test_nio

Jonas

• Host
« Odpověď #546 kdy: 11. 08. 2015, 22:45:41 »
Příklad finančního poradenství, kdy paní "díky" Consequ přišla o 150 tisíc

http://ekonomika.idnes.cz/jak-broker-consulting-ozebracil-starou-pani-fmz-/test.aspx?c=A150810_2183151_test_nio

1) netuším, co to má společného s Ertrágem
2) případ je ze "zlatých časů" investičních zprostředkovatelů, kdy žádný obchodník neřešil, co mu IZ nosí .. Takže takových případů je neúrekom a máslo na hlavě mají Conseq stejně jako Cyrrus, BHS, AFT ... Ale jen dál, kéž se bude čím dál víc lidí soudit ... Někdy stačí dát i podnět ČNB, ale ani na to se většina poškozených nezmůže ...

Matej

• Host
« Odpověď #548 kdy: 01. 09. 2015, 02:57:16 »
Tak podelím sa o svoju skúsenosť:

Investujem cca 5 rokov cez Tatra Asset Management - TAM, ktorý spravuje a depozitárom je Tatra Banka.
Pred mesiacom som absolvoval víkendovú prezentačnú akciu u E&S. Možno si myslíte, že som blbý, ale veď ma pozval kamarát a za 90€ som sa parádne najedol a využil služby hotela, tak som to bral ako víkend.

Prvý deň bol zaujímavý. Možno by som ho doporučil každému. Bol to úvod do podielových fondov a info o tom, že sociálna poisťovňa Vám dôchodok v roku 2050 zabezpečí akurát tak na úrovni almužnej a ak teraz nezačnete šetriť a investovať tak budete dôchodca žobrák. No potom to prišlo na druhý deň: prednášky pre obchodných partnerov: TOTÁLNA VYMÝVAČKA MOZGOV. Pozrite sa na náš provízny systém, toto zarobíte, tamto s nami pôjdete na adrenalínový zážitok a pod. Neviem prečo E&S spája víkendový seminár aj pre potencionálnych klientov aj pre obchodných partnerov. (Asi len preto, aby racionálne zmýšľajúci človek, ktorý slovo FOND alebo AKCIA niekedy počul sa viac nevrátil)

No ale ja som tam bol z pozície možného investora. Odprednášané mi boli fondy Evolution Value Classic Fund a Evolution Value Dynamic Fund Čakal som, že budú spomínať fondy Franklin Templeton, ale až po niekoľkých dňoch som prišiel na to, že tieto fondy už neponúkajú (asi už nemohli  :o ;D).

Pre klientov prezentovali grafy a príklady s očakávaným výnosom 7 až 10 pa %. Pekné nie ? Keby to bola aspoň čiastočná pravda vychádzajúca z doterajšieho výkonu fondov. Fondy fungujú cca 2 roky a celková výkonnosť je ZÁpípÁ. Ak je tu nejaký partner E&S nech mi napíše z čoho modelujú ten rast 7-10 % ??  :P

No a samozrejme sa nezabudli zmieniť o jedinečnosti a priamom vstupe do fondov Evolution Value Fund.
Stačí trochu googliť a človek zistí, kto je depozitárom fondu.

Môže mi človek z E&S napísať v čom spočíva Vaša jedinečnosť, keď do fondu môžem vstupiť buď cez RB CZ alebo prostredníctvom Tatra banky ???

Za vstup do (priebežne zápípých) fondov Evolution Value Fund zhrabnete vstupný poplatok 2 100 € ?? asi len v tom je Vaša jedinečnosť však ???

Offline Fantucci

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #549 kdy: 01. 09. 2015, 09:34:07 »
Obavam se, ze sem uz nikdo z E&S nenapise

Arakain

• Host
« Odpověď #550 kdy: 02. 09. 2015, 07:39:12 »
No jeden by si řekl, že zástupci ES po této aféře zalezou někde do kanálů, ale kdepak. Dál si na Facebook dávají svoje fotky z exotických dovolených, kde dávají ostentativně najevo, že kdo tam není s nimi, je prosťáček a vůbec nic nepochopil. A vykřikují do světa, že se budou mít stále lépe.

jan pavol

• Host
« Odpověď #551 kdy: 10. 09. 2015, 22:41:05 »
mudrlanti. Nevíte konkurovat tak házíte hnůj. ja mam investované 5 let přes ES průměrný výnos 7%. všichni jste odborníci, ale hovno jste dokázali

Offline Fantucci

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #552 kdy: 11. 09. 2015, 12:12:50 »
jejky  :D

Arakain

• Host
« Odpověď #553 kdy: 11. 09. 2015, 17:36:03 »
Tak 7 % ročně není upřímně žádná velká sláva sama o sobě, i kdyby to bylo v čistém. A kde jsou k tomu poplatky, že. A ty hovna si nechte od cesty, na to není nikdo zvědavý.

qwert

• Host
« Odpověď #554 kdy: 13. 09. 2015, 00:10:09 »
Konkurovat v investicích do falešného zlata, neexistujících nemocnic a krachujících fondů?
mudrlanti. Nevíte konkurovat tak házíte hnůj. ja mam investované 5 let přes ES průměrný výnos 7%. všichni jste odborníci, ale hovno jste dokázali

Platby GoPay

reklama