reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenosti s dluhopisy ENREI  (Přečteno 55102 krát)

Hana

• Host
Re:Zkušenosti s dluhopisy ENREI
« Odpověď #15 kdy: 24. 03. 2017, 16:53:19 »
... Společnost ENREI ... se dopustila dalších, mírně řečeno "spípých" kroků, které jsou poměrně překvapivé. ...

Zkuste být více konkrétní pane Michale. O jaké "spípé" a překvapivé kroky se jedná?
Já jsem například již dříve zaregistrovala, že si šéfové ENREI pořidili mercedesy v hodnotě několika milionů. Co dalšího může být nemile překvapivé?

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jozef

• Host
« Odpověď #16 kdy: 26. 03. 2017, 16:48:39 »
ENREI prý plánuje vyplácet různě vysoký úrok věřitelům, podle data prodeje dluhopisů (je to údajně napsáno v emisních podmínkách). To je nejspíš v rozporu se zákonem. Všichni vlastníci dluhopisů by prý měli dostat k datu výplaty úroků stejný úrokový výnos za celé období od data emise, i když si je koupili později.

věřitel

• Host
« Odpověď #17 kdy: 15. 04. 2017, 12:24:23 »
Na stránkách http://info.enrei.cz/ je k datu 6.2.2017 uvedena informace, že: "Probíhá výběrové řízení na instalaci zařízení do třídící linky, které povede ke spuštění plného provozu." To je nemilé zjištění, protože podle původního harmonogramu měl být spuštěn plný provoz třídící linky již v červnu 2016. "Kde asi udělali soudruzi z Enrei chybu?" 

Michal

• Host
« Odpověď #18 kdy: 01. 03. 2018, 18:08:53 »
Taková kompletní třídící linka na směsné plasty, jakou má Enrei, prý nestojí ani 6 milionů Kč. Povídal to jeden technik, co na takový lince dělal. Jestli je to pravda, tak by mě zajímalo, kam přišlo těch zbývajících 24 milionů, které vybrali v Enrei na dluhopisech.
Enrei sama přiznává, že prodali dluhopisy již za více než 32 mil. korun, o to je to podivnější. Někdy je budou muset vyplatit zpět i s vysokými úroky 7%. Osoba z party této společnosti je odsouzená na řadu let za podobný způsob financování............... Navíc nedávno tato po uši zadlužená společnost získala další úvěr 4,5 mil. od banky za trochu podivných okolností se splatností do roku 2O32 (?????????) Netušil jsem, že je tento bankovní produkt vůbec na trhu. Je taktéž známo, že Enrei je žalovaná pro neplacení faktur...................atd. atd. atd.................a stále nic nevyrábí a stále jen nesmyslně utrácí cizí peníze.

VM

• Host
« Odpověď #19 kdy: 22. 03. 2018, 10:10:26 »
Proč se lidi neporadí. Na trhu jsou solidní eminenti, kteří mají vklad dvojitě pojištěný kvalitními portfolii nemovitostí s pojištěnými výnosy z nájmů a nabízejí i 7%pa s měsíční výplatou výnosu. Tedy prakticky 100% jistota jak výplaty úroku tak vkladu.
Proč kvůli procentu úroku navíc podstupovat zbytečné nervy a rizika. Chápal bych to riziko na akciích a podobně, ale tam se cílí na násobky uvedeného zhodnocení ale s odpovidajícím rizikem ztráty.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama