reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenosti se společností T&C DOMOV  (Přečteno 5270 krát)

Darina

• Host
Zkušenosti se společností T&C DOMOV
« kdy: 01. 06. 2016, 15:16:49 »
Ocitla jsem se ve složité finanční situaci a potřebuju půjčit rychle 20000. Narazila jsem na nebankovní společnost TC domov, máte zkušenost? Nerada bych narazila na podvodníky a nemám se s kým poradit, nemůžu o tom nikomu říct.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Mirek

• Host
Re:Zkušenosti se společností T&C DOMOV
« Odpověď #1 kdy: 01. 06. 2016, 15:30:42 »
Dajo! U TC domov jsem si loni pujcil 12.000 na doporuceni známého. Ted uz mam vse splaceno. Pujcili mi fakt rychle takze mi vytrhli trn z paty. Za me je to solidni společnost.

Darina

• Host
« Odpověď #2 kdy: 01. 06. 2016, 15:33:18 »
Díky za odpověď. Za jak dlouho jste měl penízky k dispozici? Já opravdu nemohu čekat, potřebuji je okamžitě  :(.

Mirek

• Host
« Odpověď #3 kdy: 01. 06. 2016, 15:37:17 »
Me pujcku schvalili okamzite. Splnoval jsem vsechny podminky a penize mi hned na druhy den taky dorazily.

dan

• Host
« Odpověď #4 kdy: 01. 06. 2016, 15:54:14 »
blijící smajlík  ;D

Reklama

• Stálý člen

nova

• Host
« Odpověď #5 kdy: 01. 06. 2016, 23:01:38 »
Půjčíte si 20tis. Kč a vrátíte kolik - 40tis., 80 tis. nebo víc? Víte to vůbec? Tuto společnost neznám, ale vím, co některým lidem srážím na exekucích....

Pavel

• Host
« Odpověď #6 kdy: 11. 07. 2016, 14:22:09 »
Ja mam s nimi dobrou skusenost. Pujcoval jsem u nich uz dva krat.

Darina

• Host
« Odpověď #7 kdy: 11. 07. 2016, 14:28:58 »
Já jsem se s nimi taky nakonec dohodla :). Penízky mi okamžitě poslali a domluvili jsme se na splátkách, které jsou pro mě reálné :)

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 12. 07. 2016, 07:36:22 »
Kdo chce kam...

Banky se téměř předhánějí, aby lidem půjčili. Já jsem třeba odcházel z GE s kreditní kartou na 60 000 Kč hned při první návštěvě bez nutnosti dodat jakékoliv potvrzení. (Důvodem nebyla půjčka ale "vracecí kreditka").

Kreditní karty jsou nejsnadnějším způsobem jak okamžitě a na počkání získat nějakou půjčku. Je to sice velmi drahý instrument (úrok kolem 30 % ročně), ale ve srovnání s různými úvěrovými predátory je to ještě zadarmo.

Lidi přestaňte si kupovat blbosti. A hlavně nekupujte blbosti na úvěr. A pokud nemáte peníze na nájem či na jídlo dnes, myslíte si, že zítra ty peníze mít budete a ještě k tomu další na splátku dluhu? Tohle je fakt krok směrem do propasti.

Offline fremantle

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 12. 07. 2016, 10:24:59 »
No hlavně banky cpou lidem peníze za řádově jiných podmínek jako nějaké pochybné společnosti - z hlediska trapného spamování diskusí by byla docela přínosná nějaká přísnější regulace jako třeba na Slovensku, kde už podnikání raději zabalil i proslulý Provident, už jsem měl několik spotřebáků buďto úplně zadarmo (třeba Air Bank poskytuje první půjčku na měsíc zadarmo, v minulosti existovaly kampaně na spotřebáky na cca. 3 měsíce zdarma u Sberbank CZ, kde jsem si takhle zadarmo půjčil 100 tisícovek nebo Raiffeisenbank, kde jsem měl na 3 měsíce 60 tisíc, mBank nabízí "nulový" první úvěr na rok - poplatek je 2 %, sazba 0 %, RPSN vychází tedy pod 4 %), schválení u všech zpravidla do druhého dne. Každopádně já mám zase jinou čerstvou zkušenost třeba se Zuno, kde mi nabídli úvěr se sazbou 4,9 % p.a., zažádáno 7. 7., včera podvečer byly peníze načerpány na jejich účtě (takže třeba šly okamžitě vybrat z bankomatu), tzn. 2 pracovní dny po žádosti... Prostě nesmyslné úvěrování nelze omluvit ani tím, že to je "rychlé".

Jana Pečková

• Host
« Odpověď #10 kdy: 20. 06. 2017, 11:08:45 »
Měla jsem Qkonto a byla jsem spokojená. Teď už mám splaceno a doma si užíváme novou ledničku :).

Franta

• Host
« Odpověď #11 kdy: 09. 08. 2017, 14:02:07 »
Také jsem ho měl a určitě mohu doporučit, velmi seriózní firma, která si cení svých zákazníků.

Platby GoPay

reklama