reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Vybavení bytu - nábytek z masivu  (Přečteno 15906 krát)

Kateřina

• Host
Vybavení bytu - nábytek z masivu
« kdy: 24. 06. 2016, 14:21:03 »
Zdravím  :) . S partnerem zařizujeme nový byt a rádi bychom nějaký tipy na levný nábytek z masivu. Chtěli bychom spíše tradiční nábytek, hlavně postel je aktuální téma. Koukali jsme na postele v Ikea, ale bohužel téměř všechno dřevotříska a žádná masivní postel se nám tam nelíbila, nebo byla příliš drahá... Například se nám líbí tento styl. Neznáte nějaké jiné showroomy kromě Ikea, kde bychom našli něco podobného? Znáte nějaký speciální obchod zaměřený na nábytek z masivu, kde bychom nemuseli nechat celou výplatu?

Reklama

• Stálý člen

reklama

vojtisek

• Host
Re:Vybavení bytu - nábytek z masivu
« Odpověď #1 kdy: 27. 06. 2016, 07:35:19 »
Internet vám nefunguje?
Masiv za cenu dřevotřísky nekoupíte ... zkuste bazary
Nemáte známého truhláře?

Kačka

• Host
« Odpověď #2 kdy: 27. 06. 2016, 08:05:12 »
Levný masiv neexistuje. Pokud chcete levně masiv, tak jedině u někoho, kdo se ho chce zbavit. Řešením je šikovný truhlář, ale opět levné jako v Ikea to nebude. Zadejte si do googlu nábytek z masivu a uvidíte, co vám vyskočí.

Vojtěch

• Host
« Odpověď #3 kdy: 15. 12. 2016, 22:37:56 »
Zajímavé tipy na doplňky do bytu i vánoční dárky: https://www.picodi.com/cz/nakup-hlavou/inspirace-na-vanocni-darky-za-par-korun

Offline Prkenec

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. 12. 2016, 13:04:01 »
Zdravím, levný nábytek z masivu https://www.extra-nabytek.cz/  neseženete, protože dřevo nikdy levné nebude. On je levný ve srovnání s dřevotřískou spíš tím, že ho koupíte jednou a při dobré péči máte pokoj na pár (desítek) let. Takže já mám zkušenost s Extra-nábytek, je to firma napojená přímo na výrobce, takže mají skoro vše skladem a dopravu zdarma (od ceny, na kterou se určitě od už jediné postele dostanete). Popravdě, ten nábytek není hypermoderní (což asi chcete), ale mořením se dostanete na opravdu střídmý, příjemně jednoduchý a  hezký vzhled (masiv je masiv). Však se koukněte a uvidíte.

Reklama

• Stálý člen

qwertz

• Host
« Odpověď #5 kdy: 17. 12. 2016, 13:26:39 »
Levný masiv je nesmysl, protože dřevo je samo o sobě dost drahé. Navíc přirozeně obsahuje "vady" jako suky a podobně, takže málokterá deska je bez vad.
Nejlevnější varianta je proto "buk cink" (tzv. parketový buk), což je materiál slisovaný s více kusů masivního dřeva (vypadá jako parkety), nejen že to vypadá velmi dobře, ale má všechny vlastnosti klasického masicu včetně životnosti.

I tak holý rám postele bez roštu a matrace počítejte 25 - 30 tisíc. Celá postel pak může vyjít řádově na 50. Na Ikea cenu se nedostanete ani omylem.  Pokud vám to někdo prodá výrazně levněji, je to krajně podezřelé, protože vstupní surovinu (dřevo) prostě nelze koupit levně.

Je ale pravda, že postel z masivu je i tak "levnější", protože vám vydrží napořád. Za dobu její životnosti nakoupíte mnoho ikea postelí za více peněz :-)

Ivo Gazur

• Host
« Odpověď #6 kdy: 19. 12. 2016, 10:37:55 »
Pokud mohu doporučit postel, vybrali jsme si z INTENA.cz, Postel je REMARK senior 180x200. Pod postelí obrovský úložný prostor díky zvýšenému provedení, které nám vyhovuje. Ale je třeba počítat s cenou cca. od 19 000 s rošty.

Každopádně doporučuji.

Berte určitě dřevo, které vydrží déle a vypadá lépe.

Ivo

Ružena

• Host
« Odpověď #7 kdy: 19. 12. 2016, 13:37:55 »
Zkus se podívat na IDEA nábytek, oni mívají nábytek z masivu za docela dobré ceny, nyní koukám  , že několik masivních kousků mají i ve výprodeji http://www.letakomat.cz/idea-nabytek/aktualni-letak-ohnostroj-slev/?page=4 nevím co takové konkrétní sháníte. My jsme cca půl roku dozadu kupovali odtud masivní postel a maximální spokojenost :-)

tl

• Host
« Odpověď #8 kdy: 19. 12. 2016, 14:51:48 »
Musím souhlasit s quertzem. Taky jsem hledal trochu lepší postel, která něco vydrží a ceny začínají od 50 tisíc výše. Nemluvě o speciálních matracích, kdy se můžete dostat na 200-300 tisíc. Já byl původně ochotný dát maximálně 20 tisíc, ale nyní vybírám mezi několika postelemi v cenové hladině právě okolo 50 tisíc vč. roštu a matrace. Nemůžu se rozhodnout, protože jak čtu a čtu a chodím po obchodech, tak bych nejraději koupil postel, která vychází na 80 tisíc, ale to už je mimo můj rozpočet.

Lenak

• Host
« Odpověď #9 kdy: 30. 12. 2016, 17:02:34 »
Zdravím  :) . S partnerem zařizujeme nový byt a rádi bychom nějaký tipy na levný nábytek z masivu. Chtěli bychom spíše tradiční nábytek, hlavně postel je aktuální téma. Koukali jsme na postele v Ikea, ale bohužel téměř všechno dřevotříska a žádná masivní postel se nám tam nelíbila, nebo byla příliš drahá... Například se nám líbí tento styl. Neznáte nějaké jiné showroomy kromě Ikea, kde bychom našli něco podobného? Znáte nějaký speciální obchod zaměřený na nábytek z masivu, kde bychom nemuseli nechat celou výplatu?

Já bych zkusila třeba Sconto nebo jiný obchod zaměřený speciálně na nábytek. Kvalita z Ikea není asi nikdy moc dobrá, máme doma stůl k počítači z Ikei a první rok Ok, potom se však projevil materiál z něhož je stůl vyrobený a musel jít pryč...

Ve Scontu jsme nakupivali sedačku před Vánoci, sice to není dřevěný výrobek a moc dlouho ji nemáme, abych mohla soudit, ale zdá se mi, že je to celkem kvalitní.

Pokud se rozhodnete, našla jsem i slevový kód, který se bohužel na náš nákup nevstahival, ale Vám by se hodit mohl :) http://kuponer.cz/obchody/sconto/

Platby GoPay

reklama