reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Lze vytvořit pasivní příjem z 2mil kč?  (Přečteno 156611 krát)

Mtm

• Host
Re:Lze vytvořit pasivní příjem z 2mil kč?
« Odpověď #60 kdy: 25. 04. 2013, 18:53:30 »
hallelujah ...

Reklama

• Stálý člen

reklama

S. B.

• Host
« Odpověď #61 kdy: 20. 05. 2013, 18:21:39 »
Mtm: Nevím jak jste přišel na to, že je pro mě 8% p. a. strop, ale rád vás v tom nechám. Mluvíte hodně z cesty, asi by bylo dobré ubrat trochu plyn a nešňupat tolik toho bílého prášku, pak se možná vrátíte do reality... ;D

Kamil

• Host
« Odpověď #62 kdy: 28. 08. 2014, 20:56:47 »
ZA 2000000KČ TI ROČNĚ DÁM 900000KČ ČISTÉHO BEREŠ ;)KAMIL. 8)

Tom

• Host
« Odpověď #63 kdy: 29. 08. 2014, 00:11:27 »
ZA 2000000KČ TI ROČNĚ DÁM 900000KČ ČISTÉHO BEREŠ ;)KAMIL. 8)

Už jdi do prdele, ty retardovaný imbecile. Nauč se česky alespoň na úrovni negra z Bronxu a pak zkus nějaký podvod znovu.

DaagCZ

• Host
« Odpověď #64 kdy: 18. 04. 2015, 17:19:54 »
Ahoj,

určitě to lze. Napiš mi PZ, nebo na mail
Kód: [Vybrat]
daagcz@gmail.com.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Tomáš

• Host
« Odpověď #65 kdy: 23. 04. 2015, 21:07:09 »
Určitě ano. Již druhým rokem mám pasivní příjem z mé investice ve výši 1,5 mil Kč a jsem velmi spokojen. Samozřejmě záleží na každém z nás jak vysoký příjem z dané částky je pro něj opravdu vysoký. Investicím  jsem osobně moc nerozuměl, proto jsem se obrátil na p. Františka Židka, který mi vše vysvětlil, zasvětil do dané problematiky. Jeho ochota a trpělivost mě velmi těší a jakákoliv otázka je mi vždy zodpovězena. Příjem z mé investice mi jen a jen roste a jsem rád, že proto vlastně nic dělat nemusím :).

Tom

• Host
« Odpověď #66 kdy: 23. 04. 2015, 23:59:23 »
Určitě ano. Již druhým rokem mám pasivní příjem z mé investice ve výši 1,5 mil Kč a jsem velmi spokojen. Samozřejmě záleží na každém z nás jak vysoký příjem z dané částky je pro něj opravdu vysoký. Investicím  jsem osobně moc nerozuměl, proto jsem se obrátil na p. Františka Židka, který mi vše vysvětlil, zasvětil do dané problematiky. Jeho ochota a trpělivost mě velmi těší a jakákoliv otázka je mi vždy zodpovězena. Příjem z mé investice mi jen a jen roste a jsem rád, že proto vlastně nic dělat nemusím :).

Mluvíš o tomhle hovadu, ty nedůvěryhodná opice?

http://podvodnefirmy.cz/autosolid-frantisek-zidek-podvod-letadlo-exekuce/

Lukáš

• Host
« Odpověď #67 kdy: 21. 09. 2016, 16:41:16 »
Pro tvorbu pasivního příjmu je vhodný recyclix, investujete do plastového odpadu, který se po recyklace prodá za mnohem vyšší cenu. Vydělat je možné až 14% za pět týdnů, záleží na tom, jak si rozdělíte podíl investic do odpadu/vybavení továrny. Registrujte se přes odkaz: http://ecorevenue.com/?id=73acbed767a695
Když se budete registrovat, prosím zkontrolujte, zda je v políčku »ID Mastera« vyplněno: "2D66-1F0E-986C"

Webové stránky se přesměrují na českou verzi po kliknutí na modré tlačítko "GET €20 BONUS" Tím získáte 20€ bonus do začátku. Pozor pokud si následujících 60dní nedobijete kredit, zablokují vám účet a o tento bonus přijdete.

Na facebooku je skupina REcyclix CZ/SK, můžete si v ní vyhledat pozitvní zkušenosti čechů a slováků s tímto zdrojem pasivních příjmů

JPT

• Host
« Odpověď #68 kdy: 23. 04. 2017, 08:38:20 »
Já bych do toho nešel.

http://digitalninomadstvi.cz/recyclix-investice-ponziho-schema-scam-realny-byznys/

Rači bych si vybral nějakou P2P půjčovací společnost.

http://p2pforum.cz/

Social trader

• Host
« Odpověď #69 kdy: 21. 03. 2018, 13:55:07 »
Zajímavý pasivní příjem lze mít ze social tradingu (automatické kopírování vybraných burzovních obchodníků). Když si vybereš tradery s opravdu nízkým rizikem, tak můžeš kolem 30-50% ročně udělat.

VM

• Host
« Odpověď #70 kdy: 22. 03. 2018, 09:57:59 »
Ano jde, ale nevím o zajištěném, tj 100% bezpečném vkladu, který by přinesl více jak 11.500,- Kč/měsíčně.

Platby GoPay

reklama