reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: EMTC,LIPA  (Přečteno 21710 krát)

Petr

• Host
EMTC,LIPA
« kdy: 15. 01. 2017, 23:10:43 »
Dobrý den,
Máte nějaké zkušenosti s dluhopisy EMTC Lipa ? Na Justici.cz mají staré údaje.Nevíte někdo zda dluhopisy LIPA II mají zajištění v mateřské firmě ? Doporučujete tyto dluhopisy jako bezpečnou investici ? Děkuji,Petr

Reklama

• Stálý člen

reklama

Karel

• Host
Re:EMTC,LIPA
« Odpověď #1 kdy: 30. 05. 2017, 14:09:28 »
 Zdravím, pane,
 také ksem byl osloven,
 podařilo se Vám získat nějaké informace?

Díky předem za odpověď,Karel

Ned

• Host
« Odpověď #2 kdy: 05. 01. 2018, 11:31:26 »
Dobrý den, všem,

pravidelně mi volají z jejich mateřské společnosti EMTC vždy skryti za jiného obchodního partnera. Na schůzce jsem dostal nabídku aplikací Lipa Learning na první pohled dobře vypadající aplikace pro děti. Po nahlédnutí do ekonomických ukazatelů (účetní uzávěrka 2015/201) mi okamžitě došlo proč mají tak obrovskou potřebu cizího kapitálu

EMTC výsledek hospodaření běžného účetního období MÍNUS - 94.030 (MIO) předešlé sledované období (r. 2015) - 71.627 (MIO) A NEUVĚŘITELNÉ ČÍSLO CIZÍ ZDROJE/ ZÁVAZKY 325 526 000 Kč a vlastní kapitál MÍNUS 239 000 000 Kč

Lipa Learning je na tom dost podobně výsledek hospodaření r. 2015 opět mínus  -37 000 000 Kč

Mohu se mýlit ale vypadá to spíše že lepí díry v rozpočtu ale nerad bych dané společnosti jakkoliv křivdil

Rád bych si pročetl i zkušenosti jiných :))

Karel S.

• Host
« Odpověď #3 kdy: 07. 01. 2018, 13:31:14 »
Dobrý den,

se společností EMTC investuji do dluhopisů již pátým rokem a doposud vše bez problémů a včas vyplaceno. Je pravdou, že ztráty EMTC nijak neskrývá, nebo aspoň já jsem na tuto otázku dostal jasnou odpověď, že budují celosvětový projekt Lipa Learning také za pomoci cizího kapitálu a jsou v investičních ztrátách, ale řízených a cílených. V minulém roce jsem měl také možnost vidět znalecké posudky jejich společností a jejich hodnoty určitě převažovali jejich zadlužení. Nicméně po příspěvku pana Neda jsem značně znejistěl a snažil se najít nejaktuálnější informace. Našel jsem také výsledky hospodaření za první polovinu roku 2017 a zjistil že vykazují zisk přes 80 mio Kč. Před vánocemi mi bylo od jejich obchodníka zděleno, že intenzivně jednají se třemi Čínskými zájemci o vstup do společnosti Lipa a tím ji ohodnotit na částku přesahující 2mld Kč, takže jejich jednání docela logiku dává, ale nerad bych se někoho zastával své riziko si každý musí určit sám :)

Platby GoPay

reklama