reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: dotaz  (Přečteno 858 krát)

Lenka

  • Host
dotaz
« kdy: 04. 03. 2017, 13:43:10 »
Dobrý den. V únoru 2016 jsem ukončila podnikání. Můžu si uplatnit celou základní slevu na poplatníka dle §35ba odst.1 písm.a zákona. A ve kterém řádku v přiznání mám dodanit nespotřebované zásoby??Děkuji za odpověď.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 
Platby GoPay

reklama