reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů  (Přečteno 50495 krát)

Jonas

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #15 kdy: 14. 08. 2018, 08:41:17 »
Od 31.7.2018 je zaregistrován nový web ecosenior.cz, držitel registrace Miroslav Jirsa, jsou zde opět nabízeny dluhopisy společnosti GRAND KOIL s.r.o.

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0

reklamaanonym

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #16 kdy: 05. 09. 2018, 20:10:13 »
SENIORTREND.CZ - podvedeni kontaktujte Policii ceske republiky.
Triload - kontaktujte Policii ceske republiky


anonym

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #17 kdy: 05. 09. 2018, 20:12:45 »
GRAND KOIL s.r.o. - Kontaktujte Policii, jedna se o tou samou osobu. MIROSLAV JIRSA


anonym

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #18 kdy: 09. 09. 2018, 22:05:08 »


Bohumil Pečeň

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #19 kdy: 18. 09. 2018, 13:34:41 »
Přečtěte si varovné signály ohledně investování s HOPE
https://www.investujeme.cz/clanky/senior-trend-vyhodny-dluhopis-podvod/

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0

reklamaJonas

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #20 kdy: 09. 10. 2018, 21:46:02 »
Firma Petlas má novou emisi dluhopisů: "RENT VISION" www.rentvision.cz,  spuštěno 2.10.2018, tentokrát si prý půjčují na "pořízení a následný pronájem flotily jízdních elektro kol v komerčně zajímavých lokalitách."


Jonas

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #21 kdy: 05. 11. 2018, 23:18:39 »
Máme tady nový měsíc, tedy novou emisi: www.emobility2019.cz Ale pozor, tentokrát je prý nabídka limitována a až vyberou 5 milionů, tak skončí :-))


David Hůrka

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #22 kdy: 07. 11. 2018, 21:24:10 »
Rád bych upozornil ostatní na novou komediální figurku českého internetu Davida Hůrku, jenž sám sebe prezentuje jako kouče mezilidských vztahů a lektora svádění. Pan kouč bohužel nepochopil, že svět je opravdu malý a že jeho směšná a obskurní figurka je v Praze v negativném smyslu slova provařenější, než pražské Jezulátko.

Ale jak David popisuje sám sebe a jaká je o poznání smutnější realita:
http://www.zakonyatraktivity.cz/david-hurka/

Desítky hodin strávených u zrcadla ohledně učení neverbální komunikace
Úroveň jeho neverbální komunikace posuďte prosím sami z jeho videí, jimiž pravidelně zaplavuje YouTube a v nichž donekonečna papouškuje moudra, jichž je zdarma plný internet vydávajíc je za svá vlastní a velmi, ale velmi ceněnné know-how.

Tisíce hodin strávených v terénu při svádění žen a komunikace
Protože většina jeho hrdinských činnů se odehrávala vždy mezi monitorem a klávesnicí na pánských diskusních fórech jsou tisíce hodin takto příjemně a plodně strávených samozřejmě z říše bajek, stejně jako panem koučem donekonečna zmiňované zástupy svedených žen a zástupy vděčných a spokojených, leč neexistujících klientů, jimž jeho obskurní cirkus změnil za několik předražených lekcí od základů život .

Učení se mužské přitažlivosti tedy atraktivity
Učit se něco, co muž buďto má, nebo nemá dáno od přírody je výmysl chorého jedince. Je to to samé, jako se učit být sexy, nebo se učit jak mít velké přirození – prostě né moc povedený rádo-by světácký marketingový blábol.

Tisíce oslovených žen na ulici a v klubu
Panu Hůrkovi se v pickuperské komunitě přezdívá ubožák, protože jím zmiňovaná oslovení probíhala vždy formou oslovováním nejopilejších slečen k ránu na diskotékách, samozřejmě s cílem eliminovat slečnino možné odmítnutí oslabením jejího vnímaní prostřednictvím řádné dávky alkoholu...jen tak pro jistotu, odmítnutí pak tak nebolí.

Desítky schůzek s opačným pohlavím
Patrně nemá cenu komentovat.

Desítky přednášek, v kterých přednášel na téma svádění
O jeho údajných přednáškách neexistuje jediný záznam, jediný videozáznam, ani jediný zvukový záznam. Defakto jeho první přednášky se datují až k době, kdy začal své světácke kurzy nabízet hejlům.

Desítky přednášek ohledně motivace
To samé jako o řádek výše.

Tři velké konference, na kterých byl řečníkem
Opět to samé.

Desítky hodin motivací
Je zajímavé, že se snaží ostatní motivovat někdo, jehož vrcholná kariéra byla zvedáni telefonů na zákaznické lince telefonního operátora, kde pan kouč do poslední chvíle než začal motivovat lidi pracoval. Obyčejně je motivace předávána a akceptována z rukou lidí, kteří něco v životě dokázali a mají lidem opravdu co předat.

Tisíce hodin v posilovně a v gymu ohledně bojových sportů
Doporučuji se podívat na vzezření pana kouče samotného, tohle má být udajný výsledek tisíců hodin strávených v posilovně? O jeho obskurním navštěvování Kutil Gym, kde se jeho pojetí bojového sportu doteď smějí raději nemluvě.

Desítky hodin strávených studováním zdravého životního stylu, stravy a doplňcích
Pan kouč je veřejně vysmívaným hypochondrem, neboť vyjma nadměrné kučeravosti ovčí vlny trpěl snad každou formou zákeřné nemoci – nebo alespoň tak je pravidelně prezentoval a pod jejich tlakem se duševně hroutil.

Napsal desítky ebooků a článků ohledně psychologie žen, svádění, motivace a osobního rozvoje
Vyjma několikastránkové příručky jenž dává zdarma ke stažení na jeho stránkách s cílem nalákat potenciální kunčofty a omýlající opět všeobecná moudra neexistuje na internetu o žádné jeho knize jediný záznam. Dotaz na jejich ISBN a název pan kouč na svých stránkach okamžitě raději smazal, na dotazy další odkazuje na hledání na internetu, který však nic nenalézá.

Desítky webinářů na téma osobního rozvoje
Pan kouč tímto způsobem zřejmě nazývá obskurní videa jimiž previdelně spamuje Youtube, kvalitu a úroveň prosím posuďte sami.

Osobním konzultacím na spokojené vztahy a spokojený život. Jak v reálném životě tak i po internetu a telefonu.
Je dost pokrytecké, že se v oblasti vztahů snaží poskytovat konzultace někdo komu jeden vztah za druhým troskotá a sám se není schopen s vlasním partnerským selháním vnitřně srovnat. Ale co…..jeho vztah to přece není a hlavně, že ta šaškárna něco hodí.

Pan kouč zajímavě aplikuje i cenzuru na svých Facebookových strankách a YouTube profilu, kde okamžitě maže veškeré jemu se nehodící komentáře se zdůvodněním, že jej urážejí a pisatelé jsou jen závistivá skupinka haterů – navzdory četným dotazům však nikdy neodpověděl na otázku, co mu má být záviděno, když je celým internetem evidentně jen vysmíván a opovrhován. Je to o to více zarážející při jejich témeř nulové sledovanosti.

Jeho vrcholným kouskem je ovšem mazání až následných odpovědí pisatelů, kdy pan kouč nesmaže komentář samotný, ale maže komentáře nasledující jeho zpravidla zcestnou odpověď – snahou má být evidentně vzbudit v náhodném divákovi pocit, že pan kouč každého remcavého pisálka zcela odzbrojí svým často zcela zcestným a z kontextu vytrženým argumentem. Má to zřejmě vzbudit dojem, že pan kouč má jako nekompromisní alfa samec vždy poslední slovo, kterému již nedokáže nikdo dále vzdorovat další odpovědí. Mezi další zajímavě osvojené marketingové praktiky patří Facebookové lajkování svých vlastních příspěvků a zveřejňovaní pozitivních zákaznických referencí ze strany jeho vlastních obchodních partnerů pějící ódy na to, jak jim dvouhodinové setkání s panem Hůrkou otevřelo oči a od základu změnilo život.

Neméně úsměvným počinem je zveřejňování oslavných článků na svou osobu formou rozhovoru sama se sebou na svých vlastních stránkach pod cizí identitou (označujíc sám sebe za osobnost budující svou hodnotu), avšak se svou vlastní profilovou fotografií coby třiadvacetiletý hoch již osm let se aktivně věnující poradenství v psychologii mezilidských vztahů.
Samozřejmě David je tam prezentován jako skromná celebrita dělající vše ze srdíčka a z lasky k lidem (jeho placeným kurzům).
http://www.svetsvadeni.cz/osm-osobnosti-ktere-buduji-svou-hodnotu/

Další veselé historky tohoto pána, jemuž nikdo nevyvrátí jeho zcestnou víru o jeho svůdnosti a jím vylhané uspěchy u žen si najděte dále na internetu .

Co nám z toho vyplývá….nikdy nelžete a nehrajte si na to, co nejste….a předně….nelžete sami sobě.


Jonas

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #23 kdy: 29. 01. 2019, 00:15:07 »
Nový měsíc a nový kabát stále stejné nabídky: www.invest2019.cz, emitent je SPICE SPACE s.r.o., IČ:05663466. Pan Lukáš Krameš, majitel a jednatel, ještě vloni působil v DIREKTO s.r.o. ...


Jonas

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #24 kdy: 01. 03. 2019, 08:20:18 »
Únorová nabídka DIREKTO s.r.o. : www.impuls2019.cz. Za zmínku stojí jen, že navýšili úrok na 12%


Jonas

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #25 kdy: 09. 03. 2019, 09:22:51 »
Březnová nabídka : www.pohoda2019.cz. Emitent SPICE SPACE s.r.o.


Reny

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #26 kdy: 11. 03. 2019, 21:44:46 »
Prosim vás všude kde dávají úroky 10 nebo dokonce 12% tak si můžete gratulovat že jste naletěli, přečtěte si o tom něco www.facebook.com/rizikovedluhopisy2018/


Jonas

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #27 kdy: 27. 03. 2019, 21:51:04 »
Trochu mě mrzí, že v tom článku v Deníku nebyl jmenován příslušný emitent. Proč? Pokud skutečně nevyplatit slibovaný výnos, tak to je fakt a dotyčný nikoho nepomlouval.


Reny

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #28 kdy: 28. 03. 2019, 17:06:12 »
Tenhle server rizikovedluhopisy.cz tyto firmy sleduje tak je možné se o konkrétních podvodníkách dočíst i tam


Jonas

 • Host
Re:Zkušenost s firmou Petlas-nákup dluhopisů
« Odpověď #29 kdy: 18. 04. 2019, 01:38:09 »
Dubnová emise: Brittex neboli www.brittex.eu. Emitent GRAND KOIL s.r.o.


 
Platby GoPay

reklama