reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Nekalé praktiky Era poštovní spořitelny  (Přečteno 46856 krát)

Jonas

• Host
Re:Nekalé praktiky Era poštovní spořitelny
« Odpověď #15 kdy: 19. 09. 2017, 21:08:03 »
Toto je lampárna. Vaše jistě zajímavé poznatky k nedovolenému obchodu se zbrojním materiálem přijme každá služebna Policie ČR nebo - je-li v tom zapletena PČR, jak píšete - i BIS. Směle se obraťte tam.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Ladis

• Host
« Odpověď #16 kdy: 19. 01. 2018, 14:18:12 »
Nicméně limit se dá lehce zvýšit třeba na 500 tis. denně.
Teď jsem byl na poště a obě paní neměly tucha, jak se navýší limity bankovního převodu. Věděly akorát o lejstru na limit karty, ale tam je stejně maximum 100tis/týden, takže na nic (malý rozdíl oproti 50+30/týden pro bankovní převod, viz první post v tomto vláknu, takže na tu chvíli tam nepoběžím znova kvůli limitu karty). Odkázali mě že možná v internetovém bankovnictví, ale tam jsem nic takového samozřejmě nenašel. No už mi běží přechod k Air Bank, kde si takovýhle věci kliknu na internetu, tak to už vydržím.

Ladis

• Host
« Odpověď #17 kdy: 19. 01. 2018, 14:25:31 »
obslouží všechno pomocí Max karty na poště
Mimochodem z Max karty lze vybrat na poště jen 15 tis., 20 už ne. Museli byste hlásit dopředu, aby přivezli peníze :-) Ale jak píšu víše, mě už to dlouho trápit nebude.

Ladis

• Host
« Odpověď #18 kdy: 19. 01. 2018, 18:33:14 »
Tak jsem se dozvěděl, že ten limit jde nastavit až na těch 500tis/den. Musíte ale do "Era pobočky". Koukám na mapu a moc jich není (naštěstí jsem v Praze a tady jsou).

Platby GoPay

reklama