reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: koupě auta v AAA auto  (Přečteno 2358 krát)

Hanka

• Host
koupě auta v AAA auto
« kdy: 17. 06. 2017, 19:16:38 »
Kupovala jsem v Plzni auto. Dovezli, projela jsem se, servis zkoukl........vše ok. Koupila jsem ho. Akorát nehrálo rádio. Zjistili jsme, že je třeba kód. Opět jsem jela do áček, koukl na to prodejce - klučina a prý musím do Fordu. Už tím mě naštval - plná cena a žádné upozornění. Ve Fordu na Slovanech na to koukal vedoucí, cena za 4 čísla kódu prý 400 Kč - ok, holt jo - kód nezadal, prý druhý den rádio vymontují, tím restartují a půjde. Druhý den jsme jeli okolo Fordu na Lochotíně, kluk servismen na to koukl, zadal a rádio hraje. 4 čísla mi napsal na papírek, kdyby něco a nechtěl NIC. Prý se za to neplatí. Takže pan vedoucí na Slovanech potřeboval na oběd a neumí nic? A dost mě naštvali v AAA auto, že na to neupozornili. Navíc z auta zmizela veškerá povinná výbava........akorát bych řekla, že to nevzala ta paní co prodávala, ale AAA auto

Reklama

• Stálý člen

reklama

bolak

• Host
Re:koupě auta v AAA auto
« Odpověď #1 kdy: 29. 06. 2017, 21:29:14 »
Pani chapu,ze potrebujete auto, ale s nejvetsi pravdepodobnosti Vam tohle dlouho nevydrzi
Acka nejsou misto,kde clovek de koupit auto, ale pocit z dobre sluzby zakaznikovi.

K radiu:
Pokud je neoriginialni musi se nekdy to neoriginalni odemcit, protoze je z vyroby zamcene(ne to autoradio, ale vstupy v jednotce v aute) pinem (ty 4 cisla) a za to Vam muzou klidne nauctovat je to sluzba
to,ze VAm to klucina udelal gratis je jeho dobrota a mela byste mu dat aspon pusu na celo...

Platby GoPay

reklama