reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Quaentas  (Přečteno 20209 krát)

Vilemína

• Host
Quaentas
« kdy: 19. 06. 2017, 17:05:07 »
Už delší dobu mi volají a přemlouvají na nějaké financování,nákup akcii,poslali mi číslo účtu kam mám poslat peníze.Myslím si že to jsou podvodníci. Má někdo zkušenost ze společností Quaentas? :)děkuji Vilík

Reklama

• Stálý člen

reklama

Vilemína

• Host
Re:Quaentas
« Odpověď #1 kdy: 19. 06. 2017, 17:25:12 »
Už delší dobu mi volají a přemlouvají na nějaké financování,nákup akcii,poslali mi číslo účtu kam mám poslat peníze.Myslím si že to jsou podvodníci. Má někdo zkušenost ze společností Quaentas? :)děkuji Vilík Příšel mi další dopis -TopForex Vám otevírá svět světových burz a nabízí obchodování s největším množstvím instrumentů

Jonas

• Host
« Odpověď #2 kdy: 20. 06. 2017, 00:27:20 »
Quaentas i TOPFOREX je pořád to samé - kyperský obchodník Goldenburg Group Limited. Investovat jen na základě telefonického přesvědčování nedoporučuju.

Boban

• Host
« Odpověď #3 kdy: 14. 07. 2017, 16:55:08 »
Jen pro upřesnění – společnost QUAENTAS s.r.o. je na základě registrace u ČNB tzv. vázaným zástupcem společnosti Goldenburg Group Limited. Jen dodávám, že samotná registrace u centrální banky rozhodně neznamená nějakou záruku kvality činností, které na českém trhu daná společnost provádí. Jinak Goldenburg má dalších 7 obchodních značek, jsou to: eTrader, FX GLOBAL, TradeCentrum, TopBinary, TopTrader, xPartners a již zmíněný TopForex, který na trhu vystupuje momentálně asi nejagresivněji. Pokud si dáte tu práci a navštívíte jejich weby (všechny jsou i v češtině), tak snadno uvidíte tu nápadnou podobnost, v principu všichni nabízí totéž. Osobní zkušenost mám jen z TopForexem, ale už je to dlouho, co jsem se s nimi rozloučil. To svinstvo páchané jejich „experty“ na důvěřivých a v obchodování méně zkušených lidech je již na trhu obecně známé. Tak možná i proto mě momentálně intenzivně nahání z xPartners, zřejmě předpokládají, že si nezjistím, co jsou zač nebo si možná myslí, že jsem nepoučitelný…

Milan

• Host
« Odpověď #4 kdy: 02. 01. 2018, 14:43:20 »
Už delší dobu mi volají a přemlouvají na nějaké financování,nákup akcii,poslali mi číslo účtu kam mám poslat peníze.Myslím si že to jsou podvodníci. Má někdo zkušenost ze společností Quaentas? :)děkuji Vilík

etrader jsem driv nejakej cas zkousel a celkem to slo, ted uz se zabivam delsi dobu jen kryptomenama

Reklama

• Stálý člen

Filip

• Host
« Odpověď #5 kdy: 15. 01. 2018, 16:57:51 »
Chce to toho zkouknout povícero ať má člověk představu... Jinak mám zkušenost s etrader dobrou, celkem úspěšně jsem rozmnožil kapital.

Jonas

• Host
« Odpověď #6 kdy: 16. 01. 2018, 23:13:40 »
"rozmnožil kapital"? Pomocí CFD? Povídejte, přehánějte ...

Tom

• Host
« Odpověď #7 kdy: 16. 03. 2018, 17:41:45 »
Celkem zajímavé zkušenosti s těmito brokery naleznete pod článkem zde https://investplus.cz/investice/topforex-recenze-a-zkusenosti-s-brokerem-www-topforex-com/

Boban

• Host
« Odpověď #8 kdy: 13. 04. 2018, 12:00:33 »
Tak bohužel na té adrese, co zde uvádí Tom, se už pravdu o brokerovi nedozvíte, celá diskuze byla smazána. Je to důsledek naprosto brutální kampaně TopForexu namířené proti stránkám, kde na ně je recenze či diskuze. Většina provozovatelů těch stránek se již nechala koupit resp. sponzorovat nebo podlehla nátlaku v podobě vyhrožování právním postihem. Proč se to děje? Důvod je jednoduchý. TopForex má doslova panický strach ze svědectví bývalých klientů, protože ta odkrývají skutečný princip podnikání tohoto brokera. Situace už pro ně byla zřejmě neúnosná, protože těch podvedených a oškubaných lidí promluvilo opravdu hodně. Navíc se už nejedná jen o bývalé klienty, ale i bývalé zaměstnance. Někteří z jejich vlastních lidí už prostě tento styl „podpory klientů“ mentálně neunesou a promluví. V případě TopForexu se tak stalo na stránkách www.podvodnefirmy.cz i na jiných místech. V posledních dnech jejich kampaň silně eskalovala. Spouštěčem byla skutečnost, že se v diskuzích objevil mj. příspěvek informující o tom, že se několik bývalých klientů spojilo a připravují žalobu na jednoho z jejich „nejvýkonnějších“ retenčních manažerů, díky jehož „odborné podpoře“ přišli o úspory.

Pavlos

• Host
« Odpověď #9 kdy: Včera v 19:53:44 »
Očividně tu Bobane kopete a jste placen asi od konkurenčního brokeru, jelikož Vás vidím už na několikátém fóru, jak útočíte do každého konkurenčního brokeru, jen jsem zatím neviděl, že by jste útočil a byl kritický vůči plus500.cz nebo o forbino.com , že bych trefil odkud vítr vane?

Jonas

• Host
« Odpověď #10 kdy: Dnes v 00:19:12 »
Že jsou i další podobní vykuci má být nějaká omluva? Prostě neseriózní brokery poznáte snadno:  jsou zaregistrovaní na Kypru a nabízejí binární opce a CFD, které se EU chystá zakázat (a doufám, že to opravdu dotáhne). A je jedno, jestli to jsou Goldenburg/Quaentas, Plus500 nebo Forbino ...

Afroon

• Host
« Odpověď #11 kdy: Dnes v 07:27:45 »
Asi u všeho a na všem někdo něco umí najít... Zkusi jsem a regnul se u tf a své ovoce mi to přineslo, nejsem tedy žádný odborník ale celkem si to pochvaluji.

Platby GoPay

reklama