reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Quaentas  (Přečteno 72840 krát)

itendruhej

• Host
Re:Quaentas
« Odpověď #15 kdy: 03. 05. 2018, 14:18:08 »
Možná nejste svině, ale jste hloupý a nevzdělaný. Uveřejnění příspěvku s takovou spoustou gramatických chyb Vám rozhodně nepomohlo, spíš uškodilo. Buď chyby opravte, nebo příspěvek smažte a nedělejte ostudu.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Boban

• Host
« Odpověď #16 kdy: 03. 05. 2018, 15:18:13 »
Na jednu stranu vítám další svědectví z řad zaměstnanců brokera, akorát nevím, zda jsem text správně pochopil, ta gramatika a stavba vět je opravdu dosti svérázná. Poprvé se setkávám s názorem, že v TopForexu existují dvě cesty k obchodování s „odborným poradenstvím“. Je to ta „normální“ prostřednictvím retenčních manažerů (dále jen „RM“), tedy „expertů“, kteří se pro peníze neštítí vůbec ničeho a oškubávají klienty jak na běžícím páse. A pak ta druhá, zřejmě tedy „nenormální“, kdy obchodujete s pomocí „profesionálních a poctivých makléřů“, kteří se „vzepřeli systému“ (a zaměstnavatel jim to z nějakých důvodů toleruje) a kteří vyznávají morální či etické hodnoty ve svém pro-klientském přístupu a „jejich“ klienti údajně neprodělávají. No, nevím, sice jsem nikdy netvrdil, že všichni makléři jsou svině, ale nějak si nedovedu představit, co by takový „poctivec“ dělal v TopForexu, každopádně já jsem nikoho takového v TopForexu nepotkal. A znova pochybuji i o motivaci poradců brokera. Vzpomínám si, jak mě při lanaření jejich agent také pořád tvrdil, že berou provize jenom ze ziskových obchodů klienta, jinak si nic nevydělají a to je přece ta nejlepší motivace. Dnes to považuji za naprostý nesmysl, to by už dávno pošli hlady… RM měli jediný úkol – vymámit z klienta co nejvyšší vklad a dotlačit ho k co největšímu objemu obchodů, na to museli mít navázáno i odměňování. A že výsledkem jejich „odborného vedení“ byl klientův spálený účet, tak to jim bylo srdečně jedno a klidně si řekli o další vklad (a tak pořád dokola). Je také pravda, že já jsem v platformě (xStation) akcie vůbec neměl, RM mě automaticky tlačili do měnových párů, komodit a indexů, kde byly největší páky a šlo to rychle. Nemohu ale souhlasit s obecným tvrzením, že na akciích se v podstatě nedá prodělat. Zejména pokud se nejedná o akcie jako takové, ale pouze opět o CFD pod pákou.

Jonas

• Host
« Odpověď #17 kdy: 03. 05. 2018, 22:48:59 »
Věřím "Makléřovi", že on není svině i že TopForex má dobrý systém, jak oholit klienty na CFD na komodity a měny. Hloupé je, že ani ten jeho systém rozhodně není košer (zavolejte mi na soukromé číslo atd.). Do toho vzhledem k posledním akcím ESMA citím ve vzduchu velký celoevropský zátah na kyperské obchodníky a jejich místní přisluhovače (proti kterému policejní akce proti Capartům v Maďarsku byla sranda). Takže si myslím, že pro lidi jako Makléř je jediná šance - najít si na stránkách ČNB kontaktna whistleblowing, vše nahlásit a doufat ve shovívavost pro spolupracující ...

Georg

• Host
« Odpověď #18 kdy: 07. 05. 2018, 10:47:31 »
Boban je nasazenej na topforex ne? :D

Aleš Pelikán

• Host
« Odpověď #19 kdy: 08. 05. 2018, 20:09:07 »
Ztráta času je u GKFX, kde jsem šel jsem na pohovor do společnosti, kde jsem nejdřív seděl asi cca 10minut, mezitím jsem mohl slyšet, jak tam dotyčný dává pořádný kouř svým podrízeným a pak jsme přešli na pohovor, kde jsem jakože ze slušnosti pokejval a pak odešel.

Reklama

• Stálý člen

Jonas

• Host
« Odpověď #20 kdy: 09. 05. 2018, 19:40:47 »

Boban

• Host
« Odpověď #21 kdy: 10. 05. 2018, 13:40:20 »
Souhlasím s Jonasem, že by si brokeři s CFD a binárními opcemi zasloužili přísnější dohled a regulaci. Ten odkaz, co zde Jonas uvádí, se objevil ve dvou diskuzích o TopForexu před více než dvěma roky, protože realita brokera je více než nápadně podobná. Bohužel se TopForexu podařilo dotlačit ty stránky ke smazání diskuzí. Další poučné články tohoto typu můžete najít např. na stránkách advokátní kanceláře JUDr. V. Holubové, která mj. zastupuje (možná v jedné z nejznámějších brokerských kauz v ČR) bývalé klienty Capartů (Capital Partners).
http://www.ak-holubova.cz/cs/reference/

Ale problém bych neviděl jen v CFD jako prostředku (byť velmi rizikového) k obchodování, ten problém je mnohem hlubší. Existují zde brokeři, kteří si postavili byznys na zásadě „ten, kdo je důvěřivý a nedá/neumí si dát pozor, smí být legálně oškubán“ a stále jim to ještě prochází. Primárně je to tedy o propracovaném systému manipulace, kde dochází k vědomému, cílenému a systematickému zneužívání důvěry, neznalosti či neodbornosti lidí v dané oblasti. Jinými slovy, když se rozhodnu páchat na lidech svinstvo, opravdu mi stačí k zajištění beztrestnosti jen to, když si sám do svých obchodních podmínek napíšu, že se o žádné svinstvo nejedná? Je to tak v pořádku?

Kenny

• Host
« Odpověď #22 kdy: 10. 05. 2018, 19:46:59 »
Globtrexu se vyvarujte, jako ty co tam předvedli při pohovoru, to jsem v životě neazžil snad nikdy, ani jako normální zaměstnanec při pohovoru. Celkově tam semnou jednali, ja kkdyž ybch měl základní školu, už celkově když se podíváte na reklamu zde https://www.youtube.com/watch?v=-j6MwcSNMJ4 a těch komentářů tam, k politování.

Co se týče Bobane toho, že tu brokeři mohou takto obchodovat, budete si muset někam výš, někam do politiky a zabránit tomu, jenže tam za to určitě budou tahat za nitky jiné osoby. :-)

Jarda

• Host
« Odpověď #23 kdy: 21. 05. 2018, 11:18:12 »
V Globtrexu mi po 10 min strkali smlouvu, ať poděpíšu a vložím hned kapitál 150 tisíc Kč, jinak se nemáme o čem bavit, nepředstavili mi žádné jejich dosažené výsledky a ještě byli arogantní, když jsem nejdřív si to vše chtěl přečíst a chtěl jsem čas na rozmyšlenou, tak jsem se po půl hodině zvedl a odešel.

Boban

• Host
« Odpověď #24 kdy: 23. 05. 2018, 17:04:44 »
Jardo, no to jsou troškaři… Já pamatuji doby, kdy ostří hoši z TopForexu nechtěli o vkladu menším než 20 000 USD ani slyšet.

Boban

• Host
« Odpověď #25 kdy: 25. 06. 2018, 12:02:56 »
Uf, tak nevím, zda je to něčí záměr, ale docela mě mrzí, že se toto diskuzní vlákno začíná plnit nějakými mentálními výlevy...

Zvažuji, že bych založil samostatnou diskuzi v poradně na téma praktik u TopForexu a spol. resp. klamavého a neseriózního jednání některých brokerů. Myslím, že by tyto sdílené zkušenosti mohly být pro mnoho lidí užitečné. Ta telefonická kampaň z brokerské líhně jménem Golgenburg Group Limited je stále enormní a předpokládám, že většina kontaktovaných lidí hledá na netu i další informace o brokerovi, než jsou pouze ty, co jim nakukají jejich lanaři. Asi by se to nejvíce hodilo do rubriky "Nekalé praktiky". Ale i silně negativní zkušenost se přece dá popsat bez emocí, věcně a slušným způsobem.

Co si o tom myslí Patrik?

XTRAIL

• Host
« Odpověď #26 kdy: 11. 07. 2018, 08:34:51 »
Služeb od Quaentas využívám hodně, nemálo peněz jsem u nich vložil a nedávno se mi část vrátila s 20% zhodnocením, je to sice na dlouhodobější investice, ale zatím jsem neprohloupil

romanek

• Host
« Odpověď #27 kdy: 12. 07. 2018, 11:00:14 »
Ekonomika není v o nic horším stavu, než byla před měsícem, před půl rokem nebo před rokem. K poklesu akcií nebyl žádný reálný základ. Celý propad byl jen v hlavách investorů, kteří když vidí někoho prodávat akcie, tak vyvolají paniku a hysterii. A právě kvůli tomu je jakýkoliv další vývoj naprosto nepředvídatelný

Kolin

• Host
« Odpověď #28 kdy: 16. 07. 2018, 07:45:31 »
tjn, staci se podivat na krypto jak to lítá

Boban

• Host
« Odpověď #29 kdy: 31. 07. 2018, 22:24:07 »
Věřte nebo ne, ale volali mi z Quaentas. Mají pro mě úžasné investiční příležitosti a tentokrát přes brokera eTrader… Na mém případě je krásně vidět, jak to svinstvo mají propracované. Zablokovat číslo nepomůže – tel. čísla stále mění, volá vždy jiný člověk (byť použije ubohou lež, že jsme spolu přece mluvili před asi půl rokem) a představí se pod jinou značkou Goldenburgu. Schválně takto lidi klamou, aby zakryli, že je to stále tatáž banda. U mě začali s TopForexem, pak to byl xPartners, po nich TradeCentrum, no a teď je to Quaentas/eTrader. Do sbírky už mi tedy chybí jenom FX GLOBAL a TopTrader a bude to kompletní. Až mi od nich zavolají, co myslíte, že bude dál? Budu už od nich mít pokoj nebo se to rozjede znova od začátku? Obávám se, že „b“ je správně…

Platby GoPay

reklama