reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Quaentas  (Přečteno 78729 krát)

Kali

• Host
Re:Quaentas
« Odpověď #45 kdy: 10. 10. 2018, 17:55:34 »
Pokud máte strach, že zas někomu naletíte, zkuste tohoto ambasadora pro investory, psali o tom zde https://www.mesec.cz/aktuality/problem-s-brokerem-novy-ambasador-nabizi-pomoc-spotrebitelum jsem zvědav, zda to bude zadara :-)

Jen jsem zaslechl, že něco takovýho se rozjíždí, sám čekám na první reakce a něco zadar u nás v česku moc nevidím, tak jsem zvědav na ambasdora pro investory :-)

Reklama

• Stálý člen

reklama

Boban

• Host
« Odpověď #46 kdy: 10. 10. 2018, 18:38:44 »
Máte pravdu, já když jsem se poprvé podíval na stránky PKFČR, tak jsem měl rovněž divný pocit z toho, když jsem v sekci „partneři“ uviděl jediné logo – Interactive Brokers a asi není náhoda, že už to smazali. Na příspěvcích zástupce PKFČR mě zaujal ten přesný popis nekalých praktik brokerů, bylo znát, že dotyčný přesně ví, o čem mluví. Ale zda tyto znalosti nabyl z vlastní praxe či ne a jestli mu opravdu jde o pomoc oškubaným lidem nebo se jedná pouze o formu konkurenčního boje, tak na to odpověď neznám. Možná by bylo nejlepší vysvětlení přímo od nich.

Když už jste zmínil Caparty, ano, jejich bývalí „experti“ jsou rozlezlí různě. Například jejich bývalý analytik je nyní autorem stránek s „recenzemi“ brokerů resp. „brokerských webů“ a na nich tedy Goldenburg (a hlavně značka TopForex) září jak ta hvězda jasná a ty komentáře v diskuzi – samí doslova nadšení lidé, vůbec to není nápadné… Dříve v diskuzích bývalí klienti Goldenburgu často zveřejňovali konkrétní jména svých „odborných poradců“, kteří jim pomohli spálit účty. To bylo pro brokera a jeho „makléře“ hodně nepříjemné, těžko pak mohli pouze změnit značku a škodit dál. Ale jak už jsem psal, brokerovi se podařilo tato fóra zlikvidovat.

poškozenej

• Host
« Odpověď #47 kdy: 10. 10. 2018, 18:58:06 »
Máte pravdu, já když jsem se poprvé podíval na stránky PKFČR, tak jsem měl rovněž divný pocit z toho, když jsem v sekci „partneři“ uviděl jediné logo – Interactive Brokers a asi není náhoda, že už to smazali. Na příspěvcích zástupce PKFČR mě zaujal ten přesný popis nekalých praktik brokerů, bylo znát, že dotyčný přesně ví, o čem mluví. Ale zda tyto znalosti nabyl z vlastní praxe či ne a jestli mu opravdu jde o pomoc oškubaným lidem nebo se jedná pouze o formu konkurenčního boje, tak na to odpověď neznám. Možná by bylo nejlepší vysvětlení přímo od nich.

Když už jste zmínil Caparty, ano, jejich bývalí „experti“ jsou rozlezlí různě. Například jejich bývalý analytik je nyní autorem stránek s „recenzemi“ brokerů resp. „brokerských webů“ a na nich tedy Goldenburg (a hlavně značka TopForex) září jak ta hvězda jasná a ty komentáře v diskuzi – samí doslova nadšení lidé, vůbec to není nápadné… Dříve v diskuzích bývalí klienti Goldenburgu často zveřejňovali konkrétní jména svých „odborných poradců“, kteří jim pomohli spálit účty. To bylo pro brokera a jeho „makléře“ hodně nepříjemné, těžko pak mohli pouze změnit značku a škodit dál. Ale jak už jsem psal, brokerovi se podařilo tato fóra zlikvidovat.

Docela dlouho to tady sleduji, byl jsem poškozen jak společnosti goldenburg asi o 50 tisíc a společností seferios o  70, pak jsem si obrázek na tento druh obchodování udělal, pochopil jsem, že společnosti se ze mě snaží vytáhnout co nejvíc pěnez.
Na PKFČR jsem se díval taky, sledoval jsem toho Strejce a Mrvíka , tady je odkaz http://pavelstrejc.com/ na Mgr. Pavla Strejce asi to bude on, vypadá jako velice slušný člověk, rozhodně ne ta mladá holota co na mě řvala po telefonu. Pan Mrvík o tom toho moc není. Jinak partneři IB jsem si taky všiml... https://finance.yahoo.com/quote/IBKR/ je to tohle tuším ? To vypadá jako na obrovskou nadnárodní společnost co zase se naprosto nezajímá o pár milionů si myslím co se tu řeší, včetně mých drobných nebo PKFČR. Jinak regulace v USA je na nejvyšší úrovni tam tyhle zlodějny jsou už zakázané... :/ Co jsem si všiml všude Komora nabádá aby pokud nechtějí reagovat na ně aby se obrátili na Policii ČR nebo ČNB , nevim jak vy pánové, ale kdyby to byl další styl na pana Kočálku tak neočekávám, že by lidi obraceli na Policii. Celkem aktivně bojovali předtím proti Queantasu co jsem četl a teď proti Seferiosu, takže pochybuju, že jsou partneři někoho z nich. Protože jestli tohle čtou potencionální klienti těchto společností, no doufám, že to čtou, tak aspoň vědí o co jde a mají možnost se tomu vyhnout, aby nepřišli o peníze jako my. Já jsem osobně moc vděční za všechnu tuhle aktivitu ať už ambasador nebo pkfcr , takové organizace jsou potřeba, když si vezmete kolik těch šmejdu denně všude vola a okrádá lidi....

Larva

• Host
« Odpověď #48 kdy: 10. 10. 2018, 19:20:14 »
A ví někdo kdo jsou ty PKFCR ?? Alias Profesní komora ??
Rád bych se s Vámi podělil o zkušenost z výmáhání ztrát u obchodníku na burze. Investoval jsem do akcií se společností Capital partners. Pak se mě ozval pan Pavel Kočalka jejich bývalí zaměstnanec s tím, že mě pomůže za provizi dostat peníze zpět. No a jak to dopadlo ?
https://faei.cz/tvrda-rana-byznysu-s-nespokojenosti-klientu-kocalka-musi-zavrit-kram/
tím ale příběh nekončí. Nedávno jsem byl na schůzce v Praze na Vinohradech ve společnosti TF Marketing, která propaguje platformu www.tradecentrum.cz patřící do skupiny Goldenburg, no a kdo tam k mému velkému překvapení nebyl?? No pan Kočalka, z ochránce spotřebitelů se zase vrátil na stranu makléřů. No , ale proč tohle všechno píšu.
Aby, jste nenaletěli podruhé a to u PKFCR, nejsou náhodou pánové Mrvík a Strejc, také nějací bývalí zaměstnani forexového obchodníka a nechtějí na důvěřivcích vydělat podruhé ?? Ještě nedávno totiž na svých stránkách propagovali jiného konkurenčního obchodníka než proti kterým zbrojí ve své výzvě a to také tzv Market makera společnost Interactive Brokers !!!
Nesmrdí Vám TO ???

no já slyšel, že PKFCR alias profesní komora je celkem banda raketřů, celkem tlačí na pilu a nenechaj vás ani dost vydělat..ty by měli zavřít krám

Boban

• Host
« Odpověď #49 kdy: 11. 10. 2018, 15:27:45 »
Nechci Vám tu, Larvo, upírat právo na vyjádření názoru, ale moc bych si přál, aby sem lidé psali komentáře na základě toho, co vědí a nikoliv toho, co někde zaslechli. Možná by bylo dobré si připomenout téma tohoto diskusního vlákna. Myslím, že je příliš závažné na to, aby bylo komentováno dle nějakých domněnek, spekulací a stylem „jedna paní povídala“ a ještě byly činěny závěry…

Jinak celkem vyčerpávající vyjádření PKFČR k těmto pochybám naleznete v diskusním vláknu „SEFERIOS s.r.o. zde: https://forum.mesec.cz/index.php?topic=11025.15

Reklama

• Stálý člen

Poškozený

• Host
« Odpověď #50 kdy: Včera v 09:53:39 »
Dobrý den, měl bych dotaz na ochránce spotřebitelů PKFČR. Tato debata je o společnosti Goldenburg, vy jako společnost PKFCR, která jste i mě telefonicky kontaktovala zda jsem nebyl od Goldenburgu poškozen, tak jste nedávno ze své výzvy, kterou máte na webových stránkách společnost Goldenburg odstranili a zrovna tak jejich platformu TopForex ! Zajímalo by mě proč ? Změnila společnost Goldenburg svojí činnost, nebo s vámi uzavřela nějakou dohodu ??

Bolek

• Host
« Odpověď #51 kdy: Dnes v 07:37:24 »
TOP FOREX nerespektují nikoho, protože jsou tady jen pro to, aby ukradli peníze a nezaplatili nám mzdy. To ale nikomu. Lžou své zákazníky, nejdříve nás nutí volat pod falešnými jmény, potom posílají peníze na místa, o kterých nevíme kde jsou.

Platby GoPay

reklama