reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: TopForex  (Přečteno 3002 krát)

Vilemína

• Host
TopForex
« kdy: 19. 06. 2017, 17:28:58 »
Už delší dobu mi volají a přemlouvají na nějaké financování,nákup akcii,poslali mi číslo účtu kam mám poslat peníze.Myslím si že to jsou podvodníci. Má někdo zkušenost ze společností Quaentas? :)děkuji Vilík Příšel mi další dopis -TopForex Vám otevírá svět světových burz a nabízí obchodování s největším množstvím instrumentů .--má někdo radu :)

Reklama

• Stálý člen

reklama

bolak

• Host
Re:TopForex
« Odpověď #1 kdy: 29. 06. 2017, 21:24:54 »
Jo poslete je doprdele Forex si muzete delat komplet sama jedna se o nejvetsi burzu s menami na svete.
Penize nikam neposilejte jedna se o vylakani a potom delani mrtve ryby...

Boban

• Host
Re:TopForex
« Odpověď #2 kdy: 12. 07. 2017, 22:45:59 »
Jako bývalý klient TopForexu vám doporučuji vyhnout se jim velkým obloukem. Tento broker podniká na základě jednoduchého principu: Ten, kdo je důvěřivý a nedá si pozor, smí být legálně oškubán. Zaměřují se na méně zkušené obchodníky, ta jejich kampaň je postavená na tom, že s nimi může obchodovat kdokoliv, protože oni mají spoustu „expertů“, kteří vám vždy dobře poradí a naučí vás obchodovat. Je to samozřejmě nesmysl a zároveň to největší svinstvo, kterým se na trhu „proslavili“. O žádné poradenství se nejedná, je to jen sprostá manipulace. Ti jejich telefonisti mají jediný úkol – vymámit co nejvyšší vklad a dotlačit vás k co největšímu objemu obchodů. Vzhledem k „odbornosti“ jejich rad, odhaduji průměrnou životnost klientova účtu od pár týdnů do několika měsíců. Zkuste si vyhledat informace nejlépe na webech, které se dlouhodobě věnují recenzím brokerů a přečíst si příspěvky zejména bývalých ale i současných klientů TopForexu. Z toho si může každý čtenář vytvořit svůj názor sám. Např. zde: http://ibinarniopce.cz/topforex-recenze-a-zkusenosti-ceskych-obchodniku-na-brokera/

Platby GoPay

reklama