reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: poradci ČSplus  (Přečteno 3335 krát)

Pavel M.

• Host
poradci ČSplus
« kdy: 23. 06. 2017, 15:07:39 »
Dobrý den, mám dotaz. Chtěl bych rekonstruovat byt a se známým jsem probíral zda nezná nějakého poradce. Měl jsem totiž již v minulosti dobrou zkušenost. Kamarád mi doporučil poradce z ČS plus - konkrétně jsou to tihle lidi z ČS Plus https://ceskasporitelnaplus.cz/ Nemáte někdo zkušenosti s poradci bank, kteří přijdou k vám domů a prodiskutují s vámi úvěr? Díky moc Pavel

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Re:poradci ČSplus
« Odpověď #1 kdy: 26. 06. 2017, 06:59:17 »
Trochu mi to bylo podezřelé, tak jsem zapátral. Není to akce banky, ale stavební spořitelny, z čehož budu usuzovat, že budou tlačit zejména stavební spoření, které v aktuální situaci nízkých úrokových sazeb u bank není vždy výhodné (zejména vycházejí velmi nevýhodně tzv. překlenovací úvěry, kde platí klient úrok i z vlastních peněz).

Navíc celá tahle akce funguje teprve od 1., června minulého roku, takže reálných zkušeností moc nebude, maximálně "přišel, poradil, sjednal". Skutečné rovnání, jak moc výhodné produkty to byly to se ukáže až za několik let, takže nyní budou převažovat spíše pozitivní zkušenost, protože na ty negativní je zatím brzy.

Osobně bych tedy upřednostnil vlastní hledání řešení a spíše u bank, než stavebních spořitelen. A rozhodně bych si jich obešel víc.

anna

• Host
Re:poradci ČSplus
« Odpověď #2 kdy: 26. 06. 2017, 07:30:04 »
Pokud si chcete půjčit na rekonstrukci bytu, předpokládám, že úvěr bude do cca 1 mio, pokud ano, nevidím problém si u buřinky půjčit.
Úvěr od buřinky je produkt kde hned splácíte dluh, není tam nutnost něco naspořit a neřešíte tkz překlenovací úvěr. Pokud by byla částka vyšší , šla bych do klasického úvěru-do banky. Nevidím na tý službě nic špatného ale nečekejte nějaké srovnání úrokových sazeb na trhu popř propočet co je pro vás výhodnější, zda hypotéka či úvěr ze stavebka.

Platby GoPay

reklama