reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Forex- zaciatocnik  (Přečteno 21872 krát)

lukas.n

• Host
Forex- zaciatocnik
« kdy: 21. 09. 2017, 13:58:16 »
Zdravím, je tu niekto kto sa vyzná vo forexe, prípadne by mi vedel doporučiť nejakú stránku, kde sa ako začiatočník dozviem viac? V poslednej dobe ma to dosť láka a chcel by som to skúsiť. Díky:)

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Re:Forex- zaciatocnik
« Odpověď #1 kdy: 21. 09. 2017, 19:30:52 »
Vzhledem k tomu, že ve stejnou chvíli ze stejné IP adresy přišel do jiného vlákna příspěvek doporučující určité stránky týkající se Forexu včetně aff. kódu, dá se předpokládat, že zde nejde o dotaz nějakého nováčka a spíše jde v brzké době očekávat odkaz na shodné stránky (zbytečná práce, hned ho smažu).

Pokud bys však byl opravdu nezkušený nováček, tak ti doporučím jedno - ruce od toho, forex je nejrizikovější forma investic, rozhodně ne zaručený způsob výdělku.

25lulu25

• Host
« Odpověď #2 kdy: 25. 09. 2017, 19:00:37 »
Ahoj lukas, jsem zena, ale doufam, ze to nebude vadit :). Ja jsem zacinala driv, ale samozrejme, ze jeste nejsem expert. Mnoho jsem studovala, cetla ruzne publikace, navstevovala jsem seminare. Pri svem googleni jsem narazila na stranku CENSORED (já říkal, že to smažu :) ). Maji tam krasne rozepsane veci pro zacatecniky,seznam publikaci, vsechno o forexu, o obchodovani..Zkus to tam,me to hodne pomohlo ;)
« Poslední změna: 26. 09. 2017, 06:59:17 od Patrik Chrz »

vaskyno

• Host
« Odpověď #3 kdy: 25. 09. 2017, 20:06:49 »
Ahojte. Lulu má pravdu, treba si najprv viac vecí naštudovať. Na škodu nie sú ani odborné semináre. Tam ti pekne vysvetlia čo a ako, máš veľa priestoru na dotazy,atď...Začal by som asi tým..Tú stránku čo uvádza Lulu som nepozeral, ale tak môžeš to skúsiť :-)

Tom

• Host
« Odpověď #4 kdy: 25. 09. 2017, 23:47:45 »
To jste se tady (krom Patrika) sešla parta debilů? Pokud je to nefejkový dotaz, tak je tazatel jelito, pokud si není schopen zjistit rychlostí blesku server.

Takže pro tazatele: vyser se na to, projedeš i boty. Jestli si myslíš, že tě naučí obchodovat lidé, kteří žijí pouze ze školení a nikdy pořádně neobchodovali, tak ne, nenaučí.

Já jsem za svou kariéru poznal pouze malinké množství fx traderů, prokazatelně se živící fx a školení nedává ani jeden z nich (včetně mě).
« Poslední změna: 26. 09. 2017, 07:00:11 od Patrik Chrz »

Reklama

• Stálý člen

Pepo

• Host
« Odpověď #5 kdy: 16. 10. 2017, 19:30:18 »
Ja som veľa cenných rád našiel na webe www.fxstreet.cz
Majú tam stále nové informácie čo sa na trhu deje :-)

Offline jank20

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. 11. 2017, 19:58:40 »
Pokud má někdo zájem o to začít obchodovat na Forexu a nebo začít s tradingem doporučuji projít web forex-zone. Jsou zde tipy pro začátečníky i pokročilé. Vydávají všechny novinky v krátkých videích na youtube a facebooku. Určitě stojí za zmínku forex trading . Podívejte a uvidíte :)

Karel

• Host
« Odpověď #7 kdy: 14. 11. 2017, 20:47:03 »
Nikdo slušný tady o Forex zájem nemá.

Z posledního "poctivého" brokera se vyklubali podvodníci: Makléřská společnost XTB čelí v Polsku podezření z podvodu, její akcie se propadly o třetinu.
https://byznys.ihned.cz/c1-65953650-maklerska-spolecnost-xtb-celi-v-polsku-podezreni-z-podvodu-jeji-akcie-se-propadly-o-tretinu?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk&utm_campaign=mediafed

Platby GoPay

reklama